Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Technik laboratoře

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Technik / technička ve strojírenství
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Společnost s dlouholetou tradicí pohybující se v automobilovém průmyslu hledá nové kolegy do svého týmu. Pojďte pracovat pro stabilního a silného zaměstnavatele.

Náplň práce:

  • kontrola hotových výrobků
  • provádění zkoušek a vyhodnocování
  • vedení záznamů měření, evidence vzorků
  • provádění testování dle požadavků zákazníka

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání technického směru (výhodou)
  • čtení výkresové dokumentace
  • technické myšlení
  • znalost měření na 3D strojích výhodou
  • znalost práce na PC
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda až 40 000 Kč (dle zkušeností)
  • náborový příspěvek až 50 000 Kč
  • odměny za aktivitu až 2500 Kč
  • měsíční prémie až 20%
  • příspěvek na dopravu 2,4 Kč na 1 km
  • příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 25 dnů
  • věrnostní bonusy
  • příplatek za práci přesčas a ve svátky nad rámec Zákoníku práce
  • pololetní a roční bonusy
  • Flexi pass, MultiSport karta
  • každoroční navyšování mezd
  • nástup ihned

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • České Velenice
  • Magna Cartech spol. s r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • 24 129 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. května
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Liberec
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 29 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 29. října
  • Písek
  • Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • 28 500 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Hulice
  • Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
  • 21 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Plzeň
  • TONER RL, spol. s r.o.
  • od 21 360 Kč
Zveřejněno: 1. ledna
  • Šťáhlavy
  • KS-Europe s.r.o.
  • od 26 600 Kč
  • Plzeň
  • Člověk v tísni, o.p.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Šťáhlavy
  • Hamry, Klatovy
  • ATLANTA WORLD, družstvo
  • od 18 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • 18 400 – 21 200 Kč
  • Slaný
  • OVUS-podnik živočišné výroby, spol. s r…
  • od 25 000 Kč

Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Idemia Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička dopravy, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Elektronik / Elektronička

Ostrava, Rychvald, Bohumín

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Trainee program – první práce pro absolventy

auto automobil bonus bonusy Bor den dění dokumentace dovolená evidence IT měření mobil mzda nábor náplň práce nové odměny penzijní připojištění plat pojištění práce přesčas příplatek připojištění příspěvek společnost sport stabilní stravování technik vedení vzdělání vzor zákoník zaměstnavatel znalost dokument karta kontrola měsíční myšlení náborový náplň PC penzijní PR prémie průmysl rámec roční stroj svátky technické test tým zákazník záznam zkušenost