Obchodní zástupce – prodej sportovního zboží

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Ostrava
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 50.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušené obchodní zástupce do společnosti, která se zabývá prodejem sortimentu sportovních potřeb do mateřských, základních a středních škol. Jedná se o práci na živnostenský list.

Náplň práce:

  • prodej sortimentu sportovních potřeb na předem domluvených schůzkách
  • vyřizování objednávek

Jak si představujeme ideálního kandidáta?

  • aktivní řidič
  • časově flexibilní
  • komunikativní
  • zkušenost s prodejem je podmínkou

Nabízíme :

  • provize z prodeje – platové ohodnocení 25 000 – 50 000
  • plnou podporu v prodeji, nejedná se o akvizici nových zakázek, schůzky jsou vždy předem domluveny

  • Ostrava
  • TEPLOTECHNA Ostrava a.s.
  • 36 960 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Pro Bank Security a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Express Freight TRANSPORT s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Ostrava
  • Čtyřlístek - centrum pro osoby se…
  • 23 390 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • MORYS s. r. o.
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrava
  • SNABYTEK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Ostrava
  • CZECH JOB EDUCATION s.r.o.
  • od 26 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. března
  • Ostrava
  • PRONTE DEEP s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Ostrava
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Ostrava
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Šilheřovice
  • MAFRED spol. s r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Mladá Boleslav
  • STPA CZ s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Františkovy Lázně
  • Lázeňský hotel PYRAMIDA, a.s.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Boskovice
  • VMS VISION, s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč

Liberty Ostrava a.s., Efektivní dům s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Česká spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Ekodoma s.r.o., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., Ubbe s. r. o., HOT-CHIP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, TEPLOTECHNA Ostrava a.s., Manuvia Czech s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, RECRA Moravia s.r.o., HalfPrice, TresJob s.r.o., Pro Bank Security a.s., X - servis park s.r.o., Moravskoslezský kraj, HB group Facility s.r.o., Express Freight TRANSPORT s.r.o., Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace, Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, ZENCO Plus s.r.o., SELLLOT s.r.o., Melon s.r.o., SACHS TRANS CZ s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace, XEVOS Solutions s.r.o., MORYS s. r. o., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., CZECH JOB EDUCATION s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, PRONTE DEEP s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., Autoservis Vávra s.r.o., F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s., HOMOLA holding s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., START WORK INTERNATIONAL SE, Roll R, s.r.o., BATERIE CENTRUM, s.r.o., Město Hlučín, MAFRED spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektrikář / Elektrikářka, Přijímací technik / technička

Kunčice, Ostrava, Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Bohumín, Vratimov, Hlučín, Šilheřovice

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

flexibilní hledám hodnocení kandidát náplň práce obchodní obchodní zástupce ohodnocení plat práce SOU společnost společnosti sport zástupce list mateřský náplň obchod PC platové ohodnocení PR prodej řidič schůzky stav střední zkušenost