Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Pracovník Analýzy Odd. Kvality S Aj/Nj (30-35.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Poděbrady
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.001 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Základní info:
Rádi byste uplatnili své znalosti o kvalitě výroby? Poradíte si s nástroji kvality? Dokážete odborně posoudit zmetkovitost ve výrobě? Zvládáte komunikaci v cizím jazyce? Pokud odpovídáte ano, zašlete mi svůj životopis a přijděte na pohovor!

Pracovní náplň:

  • Analýzy problémů výroby
  • Pravidelné porady s kolegy
  • Práce s PC
  • Komunikace se zákazníky v cizím jazyce

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Práce s Excelem a PowerPointem
  • Znalosti nástrojů kvality
  • Aktivního řidiče

Nabízíme:

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Závodní stravování
  • Bohaté finanční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba

  • Krašlovice
  • VIN-TRANS s.r.o.
  • 18 500 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. února
  • Vyškov
  • Jiří Grygar Janský
  • od 18 500 Kč
  • Zlín
  • GRASPO CZ, a.s.
  • 19 000 – 23 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Jičín, Říčany, okres Praha-východ, Mnichovice, okres Praha-východ, Praha

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

AJ Bor doba EU IT komunikace kvality na dobu neurčitou náplň práce odměny plat pohovor práce pracovní pracovní doba pracovník pružná pracovní doba smlouva SOU stravování vzdělání znalost znalosti životopis analýzy dovolené finanční kov na dobu náplň nástroj odbor PC PR pracovní náplň problém pružná řidič soud stroj výroby zákazník závod