Hledáme lidem práci Manpower

Obchodně-technický zástupce - oblast Automatizace

Lokalita Úvaly
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Co bude Vaším úkolem?

· obchodní činnost

· vyhledávání nových obchodních příležitostí po celé ČR a v zahraničí

· udržování vztahů se stávajícími zákazníky v oblasti automotive

· tvorba nabídek

· prezentace společnosti na veletrzích

Profil kandidáta:

· praxi v oblasti obchodu s technickým produktem, nejlépe v oblasti robotizace | automatizace

· velmi dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování

· pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka (nutná)

· řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

· zajímavou a rozmanitou práci v rozvíjející se české pobočce mezinárodní skupiny

· nové moderní pracovní prostředí· práci v mladém přátelském kolektivu

· zajímavé finanční ohodnocení· pružná pracovní doba

· doba strávená na pracovní cestě hrazená zaměstnavatelem

· možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

· týden dovolené navíc

· příspěvek na stravování

· Karta Multisport hrazená zaměstnavatelem

· jazykové a odborné kurzy

· firemní akce

  • Břeclav
  • Laverde s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. února
  • Kyjov, Hodonín
  • Thi Minh Phuong Nguyen

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mnichovice, okres Praha-východ, Praha, Nymburk, Klecany, Benešov, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Mladá Boleslav, Kutná Hora, Kladno, Beroun

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

AJ akce auto Bor činnost ČR den doba hodnocení HR IT kandidát kurz kurzy mezinárodní možnost náplň práce nové obchodní ohodnocení pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí prostředí pružná pracovní doba příspěvek robotizace růst společnost společnosti sport stravování týden týden dovolené navíc v zahraničí vzdělávání zahraničí zaměstnavatel zástupce znalost anglické automat automatizace české dovolené finanční firemní jazyk karta kolektiv komunikační kov náplň národní navíc německé obchod oblast oblasti odbor odborné PC PR prezentace profesní profi pružná přátelské příležitost robot řidič schopnost schopnosti technický tvorba úkol vztah zákazník