Hledáme lidem práci Manpower

Quality manager

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nová japonská firma, zaměřená na oblast automotive, rozjíždí v Ovčárech u Kolína svoji výrobu a aktuálně hledá k sobě do týmu zkušené kandidáty/kandidátky do vedoucích pozic.

Popis pozice:

  • nastavení veškerých procesů kontroly kvality
  • příprava na zavedení systému managementu jakosti dle norem ISO
  • plánování a vyhodnocování pravidelných auditů dle požadavků norem ISO
  • řešení zákaznických reklamací a interní zmetkovitosti
  • analýza pracovních postupů a procesů včetně podávání návrhů na zlepšení
  • každodenní komunikace se zákazníky a dodavateli
  • sestavení vlastního týmu
  • úzká spolupráce s mateřskou společností a dalšími pobočkami

Profil kandidáta:

  • zkušenosti s prací na obdobné pozici (praxe v automotive velkou výhodou)
  • znalosti ze zavádění nové výroby vítány
  • znalost normy ISO 9001 (IATF16949 výhodou) a znalost práce s měřícími přístroji
  • zkušenost s prováděním vnitřních auditů (certifikát auditora výhodou)
  • praktická znalost nástrojů řízení kvality (Ishikawa, 5W, 8D, FMEA atd.)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilejší znalosti PC – zavádění interního systému Helios

Nabízíme:

  • zázemí nové a moderní společnosti
  • možnost být u založení nové společnosti a nastavit si na svém oddělení vlastní pravidla
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky
  • možnost práce i z kanceláře v Praze
  • nástup možný ihned

  • Plzeň
  • Lear Corporation Engineering Czech…
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. října
  • Třemošná
  • Integrated Micro-Electronics Czech…
  • 80 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Chomutov
  • NOVATEC GROUP CENTRAL EUROPE s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Choceň
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 19. června
  • Praha
  • EuroCon Czech s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Praha
  • Moctezuma Foods s.r.o.
Zveřejněno: 14. února
  • Jihlava
  • HORIZONT výrobní družstvo Brno
  • od 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 5. prosince
  • Klášterec nad Ohří
  • ZF Electronics Klášterec s.r.o.
  • 100 000 – 200 000 Kč
Zveřejněno: 27. ledna
  • Břeclav
  • Laverde s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Kyjov, Hodonín
  • Thi Minh Phuong Nguyen
  • 15 200 – 17 000 Kč
  • Pletený Újezd
  • Aerosol - service a.s.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Krnov
  • Armáda spásy v České republice, z. s.
  • od 26 200 Kč
  • Jablonné nad Orlicí
  • Isolit-Bravo, spol. s r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

AJ analýza audit auditor auto den dění firma hodnocení interní iOS ISO IT kancelář kandidát Kolín komunikace kvality management manager možnost náplň práce normy nová nové ohodnocení plán plánování pobočka postup pozice práce pracovní pravidla praxe reklama řízení společnost společnosti spolupráce stravenky vedení vedoucí zkušenosti znalost znalosti anglický anglický jazyk certifikát finanční jazyk kontroly kov náplň nástroj oblast oddělení PC PR praktická proces procesů profi příprava řešení stav stroj systém tým výroby zákazník zkušenost