Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč Strakonice 2 směny 26 250 Kč/měsíc

Lokalita Strakonice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme samostatného a spolehlivého člověka, který má zkušenosti se svářením, ideálně i svářečský průkaz, orientuje se v technické dokumentaci a obejde se bez nočních směn.

Popis pozice:

U našeho klienta se jede sériová i zakázková výroba, z 30ti procent se jedná o zemědělské stroje. Výrobky od 4 kg do 4 tun.

Profil kandidáta:

Na inzerát určitě odpovězte, pokud:

- se nebojíte samostatné práce,

- se orientujete v technické dokumentaci,

- máte svářečský průkaz,

- vás to prostě láká zkusit :-)

Nabízíme:

K základní mzdě 150 Kč/hod. nabízíme:

- variabilní příplatek 25 Kč/hod.,

- příplatek za odpolední směnu,

- stravenky / příspěvek na stravu,

- týden dovolené navíc,

- práci jen na dvě směny,

- příspěvek na penzijní pojištění,

- svozy ze Strakonic zdarma.

  • Vimperk
  • OV Media s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
dnešní
  • Blansko
  • S.M.K., a.s.
Zveřejněno: 12. února
  • Letovice
  • Masarykova střední škola Letovice,…

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

den hledám inzerát IT kandidát Konice měsíc Most náplň práce plat pojištění pozice práce příplatek příspěvek směny Strakonice stravenky týden týden dovolené navíc výroba zdarma zkušenosti dar dokument dovolené kov náplň navíc penzijní penzijní pojištění PR profi stroj technické země zemědělské zkušenost