Práce: Vedoucí skladu

lokalita: Žďár nad Sázavou zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro nadnárodní společnost hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Vedoucí skladu!
Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo oblast automotive!

Popis pozice:

- řízení skladu askadových zásob společnosti, koordinace naskladňování a vyskladňování materiálu

- vedení 70 pracovníků - skladoví operátoři, přípravné práce, tisk

- práce na projektech týkající se zvýšení efektivity interního toku materiálu

- zajištění vyskladňení a příprava materiálu pro export

- zajištění dokumentace ke každé zakázce, předávání k archivaci

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání nejlépe technického směru

- angličtina na mírně pokročilé úrovni - schopnost porozumět a odepsat na email

- zkušenosti se skladovím hospodářstvím ve výrobní společnosti

- znalost práce na PC

- ochota pracovat ve dousměnném provozu

Nabízíme:

-atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování
- systém zaměstnaneckých výhod
- akce pro zaměstnance atd...

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup dle dohody
Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist