Obchodní manažer pro Ostravu

Smluvní vztah práce na živnostenský list
Lokalita Ostrava
Firma eCENTRE, a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 40.000 – 60.000 Kč

Baví Vás obchod? Vidíte za sebou rádi pracovní výsledky a umíte jich dosáhnout? Právě hledáme Obchodního manažera, který otevře novou obchodní pobočku LICIT Point v Ostravě.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Spolupracovat na živnostenský list/IČO s nadstandardním finančním ohodnocením
  • Aktivně nabízet naše jedinečné služby novým klientům
  • Tvořit vlastní obchodní tým (nábor, vedení a rozvoj)
  • Zodpovídat za plnění výsledků pobočky a celého týmu obchodních manažerů
  • Pravidelně se účastnit obchodních porad v Ostravě

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Příležitost založit obchodní pobočku LICIT point
  • Příležitost vést a dále rozvíjet svůj vlastní obchodní tým
  • Práci s jedinečnými, prověřenými službami, které mají smysl, a které pomáhají lidem šetřit peníze, čas i starosti
  • Měsíční odměnu dle výkonu obchodního týmu v rozmezí 40.000 – 60.000 Kč
  • Zázemí stabilní české společnosti a přátelský kolektiv
  • Možnost rozvoje obchodních a komunikačních dovedností díky pravidelným školením
  • Aktivní finanční i nefinanční marketingovou podporu
  • Dostatek časové flexibility a prostoru pro vlastní rozhodování

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Obchodního ducha, zaměřeného na plnění nastaveného plánu
  • Ambice dosahovat vysokých výsledků a odnášet si adekvátní odměnu
  • Umění řídit lidi a účinně s nimi komunikovat
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
  • Ochotu učit se nové věci a postupy
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Základní znalost práce na PC

Máte zájem o tuto nabídku?