Volné místo ve firmě STILL ČR spol. s r.o.

Servisní Technik /Technička V Regionu Kladno, Louny, Žatecko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Louny
Firma STILL ČR spol. s r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Mechanik / Mechanička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Tereza Vrábelová, zobrazit tel. číslo

O nás

STILL ČR spol. s r.o.

Jako prvotřídní značka je společnost STILL kompletním dodavatelem interních logistických systémů a řešení: Spolu se širokou řadou typů vozíků nabízí společnost STILL inovativní služby a řešení toku materiálů, které jsou nabízeny na trhu po celém světě.

Představte si, že pracujete v této významné mezinárodní společnosti. Nabízíme odpovědnost a hledáme týmové hráče, kteří jsou srozuměni s tím, že budou čelit výzvám inovativní společnosti. Poznejte své kariérní příležitosti ve společnosti STILL.

STILL je společnost se 100 letou historií, 70-ti lety zkušeností s výrobou manipulační techniky a více než 20-ti letou tradicí na českém trhu. STILL zaměstnává celkem více než 8 000 pracovníků, ve 4 výrobních závodech, 14 pobočkách v Německu, 20 dceřiných společnostech v zahraničí. Ti všichni tvoří mezinárodní úspěšnou společnost STILL.

Náplň práce:

Hledáme zručné uchazeče, servisní techniky (m/ž) manipulační techniky, kteří budou provádět servisní činnosti přímo u přidělených zákazníků v regionu, udržovat zákaznické kontakty a vyhotovovat servisní nabídky. Servisní technik pracuje samostatně z místa svého bydliště.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ technického směru nebo vyučen s maturitou
  • Základní až mírně pokročilé znalosti elektriky, mechaniky, hydrauliky podmínkou
  • Praxe v oboru oprav manipulační, zemědělské a stavební techniky výhodou
  • Základní znalost Nj nebo Aj výhodou
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. C nebo T výhodou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Bydliště v regionu Louny, Kladno, Žatecko, Teplice, Ústí nad Labem, Most, Chomutov

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů: 4 týdny dovolené + 5 dní osobního volna; příspěvek na penzijní pojištění; právní a psychologické poradenství; stravenkový paušál, diety dle reálných výjezdů, pracovní oděvy
  • Zaškolení na centrále v Praze a následná odborná produktová školení
  • Servisní vůz vybavený kompletním nářadím
  • Digitální katalog náhradních dílů, servisní SW
  • Pracovní notebook, telefon i k soukromým účelům

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

AJ benefit Bor činnost den diety hledám hodnocení HR Chomutov IT Kladno Louny mezinárodní místa Most nabídky nad Labem náplň práce oděv oděvy ohodnocení paušál pojištění poradenství práce pracovní pracovník praxe příspěvek psycholog SOU společnost společnosti stabilní stravenkový paušál školení technik telefon Teplice uchazeč Ústí nad Labem uživatelská znalost výjezd zahraničí zaměstnání znalost znalosti Zruč Žatec české činnosti díl dny dovolené elektriky finanční firemní kontakt kov náplň národní obor odbor odborná osobní PC penzijní penzijní pojištění PR právní produktová region servis stav stavební systém technické technička techniky trh týdny uživatel volna výrobní zahraniční zákazník závod země zemědělské zkušenost