Volné místo ve firmě STILL ČR spol. s r.o.

Servisní Technik /Technička V Regionu Kladno, Louny

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Louny
Firma STILL ČR spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

STILL ČR spol. s r.o.

Jako prvotřídní značka je společnost STILL kompletním dodavatelem interních logistických systémů a řešení: Spolu se širokou řadou typů vozíků nabízí společnost STILL inovativní služby a řešení toku materiálů, které jsou nabízeny na trhu po celém světě.

Představte si, že pracujete v této významné mezinárodní společnosti. Nabízíme odpovědnost a hledáme týmové hráče, kteří jsou srozuměni s tím, že budou čelit výzvám inovativní společnosti. Poznejte své kariérní příležitosti ve společnosti STILL.

O nás

STILL je společnost se 100 letou historií, 70-ti lety zkušeností s výrobou manipulační techniky a více než 20-ti letou tradicí na českém trhu. STILL zaměstnává celkem více než 8 000 pracovníků, ve 4 výrobních závodech, 14 pobočkách v Německu, 20 dceřiných společnostech v zahraničí. Ti všichni tvoří mezinárodní úspěšnou společnost STILL.

Náplň práce:

Hledáme zručné uchazeče, servisní techniky (m/ž) manipulační techniky, kteří budou provádět servisní činnosti přímo u přidělených zákazníků v regionu, udržovat zákaznické kontakty a vyhotovovat servisní nabídky. Servisní technik pracuje samostatně z místa svého bydliště.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ technického směru nebo vyučen s maturitou
  • Základní až mírně pokročilé znalosti elektriky, mechaniky, hydrauliky podmínkou
  • Praxe v oboru oprav manipulační, zemědělské a stavební techniky výhodou
  • Základní znalost Nj nebo Aj výhodou
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. C nebo T výhodou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Bydliště v regionu Louny, Kladno a okolí

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů: např. 5.týden dovolené; příspěvek na penzijní pojištění; právní a psychologické poradenství; stravenkový paušál, diety dle reálných výjezdů, pracovní oděvy
  • Zaškolení na centrále v Praze a následná odborná produktová školení
  • Servisní vůz vybavený kompletním nářadím
  • Digitální katalog náhradních dílů, servisní SW
  • Pracovní notebook, telefon i k soukromým účelům

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát