Volné místo ve firmě STILL ČR spol. s r.o.

SERVISNÍ TECHNIK /TECHNIČKA v regionu Liberec a okolí

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Liberec
Firma STILL ČR spol. s r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 39.000 Kč

O nás

STILL ČR spol. s r.o.

Jako prvotřídní značka je společnost STILL kompletním dodavatelem interních logistických systémů a řešení: Spolu se širokou řadou typů vozíků nabízí společnost STILL inovativní služby a řešení toku materiálů, které jsou nabízeny na trhu po celém světě.

Představte si, že pracujete v této významné mezinárodní společnosti. Nabízíme odpovědnost a hledáme týmové hráče, kteří jsou srozuměni s tím, že budou čelit výzvám inovativní společnosti. Poznejte své kariérní příležitosti ve společnosti STILL.

O nás

Společnost STILL je dlouhodobě jedním z předních dodavatelů vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a také nejnovějších intralogistických systémů. S přibližně 8 900 zaměstnanci, 6 výrobními závody, 14 pobočkami v Německu, 21 dceřinými společnostmi v zahraničí a prodejní sítí zahrnující 240 prodejců po celém světě je společnost STILL nepochybně úspěšnou společností v mezinárodním měřítku. S nejvyšší kvalitou, spolehlivostí a inovativními technologiemi bude společnost STILL dnes i v budoucnu splňovat požadavky malých, středních i velkých firem.

Náplň práce:

Hledáme zručné uchazeče, kteří budou provádět servisní činnosti přímo u zákazníka, udržovat zákaznické kontakty, vyhotovovat servisní nabídky apod.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ technického směru nebo vyučen s maturitou
  • Základní až mírně pokročilé znalosti elektroniky, mechaniky, hydrauliky podmínkou
  • Praxe v oboru oprav manipulační, zemědělské a stavební techniky výhodou
  • Základní znalost Nj nebo Aj výhodou
  • Uživatelská znalost práce s PC  (MS Windows, Internet)
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. C nebo T výhodou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Bydliště Liberec a okolí

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů, např. 5.týden dovolené; příspěvek na penzijní pojištění; právní a psychologické poradenství; diety,
  • Zaškolení na centrále v Praze a následná pravidelná odborná produktová školení
  • Servisní vůz vybavený kompletním nářadím
  • Digitální katalog ND, servisní SW
  • Pracovní notebook, telefon i k soukromým účelům

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát