Hledáme strojníky do výroby - NÁSTUP IHNED!

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do strojírenské společnosti se sídlem přímo v Olomouci hledáme nové parťáky na pozici Strojník.

Pokud máte zkušenosti z výroby a hledáte si práci, pojďte to zkusit k nám!

Popis pozice:

Hlavní náplní práce je obsluha výrobního stroje a nastavení výroby.

Budete koordinovat a dohlížet nad operátory stroje.

Na starost budete mít i hlídání kvality zakázek.

Profil kandidáta:

Oceníme zkušenosti na podobné pozici či zkušenosti s prací ve výrobě.

Smysl pro týmovou práci.

Zodpovědnost.

Nabízíme:

Měsíční mzda podle zkušeností a spokojenosti - 25 000 - 30 000 Kč.

Každý měsíc odměny za výkon.

Stravenky.

Možnost zvýhodněného stravování.

5 týdnů dovolené.

Bezpečné a čisté pracovní prostředí + přátelský kolektiv!

Odpovídejte prostředníctví tlačítka níže, nebo zasílejte své odpovědi na e-mail přes odpovědní formulář.

Odpovědi se dočká každý, proto neváhejte!

Těšíme se na Vás!