SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE +10000 Kč navíc

Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma Grafton Recruitment s.r.o.

PRACUJETE V PLASTAŘINĚ?
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UNAVUJÍ VÁS 12TKY?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Pro mezinárodní společnost v Hranicích hledáme schopného kandidáta na pozici:

SEŘIZOVAČ PRO VSTŘIKOLISY
10000 Kč náborový příspěvek

Náplň práce:

  • seřízení vstřikolisů, rozjetí do výroby
  • údržba forem během výroby
  • diagnostika a řešení závad
  • zajištění plynulého chodu strojů
  • a vše okolo

POŽADAVKY:

  • praxe se seřízením vstřikolisů nebo vyfukovacích lisů velmi vhodná
  • nepohrdneme ani zkušeným mechanikem nebo údržbářem, který by se tento obor nebál naučit
  • znalosti s PLC stroji
  • samostatnost (nepožadujeme ihned, až po zaučení)

BENEFITY:
Nástupní mzda dle zkušeností a domluvy (v rozmezí cca 28 – 30000,– Kč)
Dovolená 5 týdnů
Stravenky
Příspěvek na dojíždění od 10 km (např.Přerováci mají 1700 Kč/měs.)
Možnost se naučit řemeslo
možnost postupu na vyšší pozici +navýšení mzdy
a všemožné příspěvky které se dávají
Smlouva lze na dobu neurčitou přímo do kmene.
Směnné příplatky, motivační bonusy.

Máte zájem o tuto nabídku?