Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC strojů | Protivín

Lokalita Protivín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • Na této pozici budete obsluhovat obráběcí stroje a provádět jednoduché měření.
  • Vhodné spíše pro muže z důvodu manipulace s těžšími výrobky.

Profil kandidáta:

  • Vyučení v oboru nebo praxe ve strojírenské výrobě výhodou,
  • možnost pracovat na 2 směny,
  • v případě velké zakázky nebo hodně práce dočasně na 3 směny.

Nabízíme:

  • Mzdu 20 000 Kč/měsíčně (17 500 + příplatek na přítomnost 2 500 Kč),
  • Flexi Pass kartu 750 Kč dobijíme každé tři měsíce,
  • příspěvek na penzijní pojištění od 600 Kč/měsíčně,
  • čtvrtletní odměny,
  • příplatky za práci v odpolední směně,
  • bonusy za přesčasy v práci v sobotu,
  • 1 týden dovolené navíc,
  • každý den teplý oběd za 22 Kč,
  • zvýhodněný mobilní tarif (i pro Vaši rodinu).

Pokud Vás tato pozice zaujala a rádi byste se o ni dozvěděli více informací, nebo se zúčastnili pohovoru, zanechte nám kontakt a životopis.

Budeme se těšit!

  • České Budějovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. března
  • Homole
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Plzeň-město
  • Jana Žáková
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Jihočeský kraj
  • Mgr. Lenka Kölblová
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Český Krumlov
  • Mgr.Věra Preislerová
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Kopřivnice
  • Paldusová Nikola
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Uničov
  • Valenzová Jana
  • 24 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Opava
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 21. září
  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Uherský Brod
  • Vaidová Magda

OV Media s.r.o., Jaroslav Dvořák, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DE WAARDE s.r.o., NorWit,s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Robert Hejhal, KV2 Audio International spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RACCOON s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., Manuvia České Budějovice, ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., FONTEA a.s., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., EKOSPOL a.s., Trèves Perfoam s.r.o., VYNK design s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektromontér / Elektromontérka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Knihař / Knihařka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Montér / Montérka

Vimperk, Soběslav, Písek, Bechyně, Strakonice, Sudoměřice u Bechyně, Prachatice, Opařany, Milevsko, České Budějovice, Litvínovice, Homole, Veselí nad Lužnicí, Planá nad Lužnicí, Tábor, Malý Bor, Český Krumlov, Třeboň, Trhové Sviny

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

bonus bonusy Bor den IT kandidát měření měsíc mobil mobilní tarif možnost náplň práce odměny plat pohovor pojištění pozice práce praxe Protivín přesčas přesčasy příplatek příplatky příspěvek směny tarif týden týden dovolené navíc vhodné vyučení v oboru životopis dovolené kontakt list mobilní náplň navíc obor obsluha penzijní penzijní pojištění PR profi případ stroj v práci vyučení