Hledáme lidem práci Manpower

Údržbář, Mzda Od 35.000Kč/M, Stravenky, Nástup Ihned

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme pracovníky/-ce na pozici ÚDRŽBÁŘ ELEKTROMECHANIK, ÚDRŽBÁŘ ELEKTRONIK a ÚDRŽBÁŘ NÁSTROJAŘ.

Vaší náplní práce bude především:

- Dle plánu preventivních prohlídek provádět kontrolu příslušného stroje / zařízení

- závady menšího charakteru provádět přímo na místě, v případě poruchy, která nelze opravit na místě, kontaktovat externí servis

Lokalita: Dobříš

Směnnost: 2 směny nebo nepřetžitý provoz (dle pozice)

Nástup ihned nebo dle dohody

Profil kandidáta:

- vyhláška 50

- praxe na obdobné pozici podmínkou

- min. SOU technického směru

- manuální zručnost a technické myšlení

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení

– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Praha
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 28 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 11. července
  • Kobylisy, Praha
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
Zveřejněno: 28. března
  • Frýdek-Místek
  • Manpower
Zveřejněno: 3. října

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Pavlis s.r.o., SH Job Partners s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Swisspearl Česká republika a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., Policejní prezidium České republiky, Markmont, s.r.o., Skanska a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia Plzeň, AC Jobs, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., NEREZ ŠKORPA s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Petr Malík, Lagardere Travel Retail, a.s., TOP HOTELS GROUP a.s., MCE - elektroinstalace s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Zrno zrnko s.r.o., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Verold Benešov, spol. s r.o., CEBYT, a.s., VLNIKA s.r.o., Vladimír Švejnoha, Coweo Technologies s.r.o., Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Rilancio s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., CigDus s.r.o., Daniel Menšík, Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 5 - Zbraslav, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 2 - Vinohrady, Praha 1 - Staré Město, Rudná, okres Praha-západ, Ptice, Mýto, Chýně, Červený Újezd, okres Praha-západ, Kamenice, okres Praha-východ, Vestec, okres Praha-západ, Unhošť, Hostivice, Bystřice, okres Benešov, Modletice, Dobrovíz, Benešov, Mirošov, okres Rokycany

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

AJ bonus bonusy Dobříš elektro elektromechanik event hledám hodnocení IT kandidát kurz kurzy mzda náplň práce ohodnocení penzijní připojištění pitný režim plán pojištění pozice práce pracovní pracovník praxe prostředí připojištění příspěvek režim řízení směny SOU stravenky stravování vzdělávací kurzy zaměstnání zdarma Zruč areál bezpečné dar dohody dovolené externí finanční kontakt lokalita motivační myšlení náplň penzijní pitný PR profi případ rok servis stroj technické vzdělávací kurz závod