Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Různé pozice v tiskařské firmě, nást. bonus 55000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat pro silnou, moderní společnost s rodinnou atmosférou, kde získáte příspěvek za nástup 55.000 Kč, štědré příspěvky na dopravu nebo zajištěné svozy a mnoho dalších super benefitů? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme, nabíráme na různé pozice (sklad, manipulace s výrobky, obsluha strojů...), můžete si vybrat dle Vašich preferencí! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Náplň práce: různorodá, dle pracovního zařazení, které si můžete vybrat (manipulace s výrobky, práce se stroji, obsluha VZV,…) Místo výkonu práce: Nový Bydžov (s příspěvky na dopravu nebo zajištěnou svozovou dopravou z jiných měst) Nabízíme: - zajímavou mzdu s pravidelným navyšováním každý rok! - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 55.000 Kč, z toho 5000 Kč vyplatíme hned po 1. měsíci a dalších 25.000 Kč po třech měsících! - štědrý příspěvek na dojíždění nad 20 km - prémie – až 25 % (měsíční prémie ze základní mzdy) - roční bonus navíc až 100 % ze mzdy - dle plnění kritérií - příspěvek na dovolenou / kulturu / zdraví - průměrně 1000 Kč měsíčně - odměna za doporučení nových pracovníků 5000 Kč (hned po odpracovaném 1. měsíci) - volné víkendy - možnost dobrovolných přesčasů v soboty s příplatky dle ZP + 1500 Kč bonusy navíc za každou odpracovanou směnu - možnost závodního stravování (obědy za 33 Kč) nebo stravenkový paušál do mzdy - 5 týdnů dovolené - čisté pracovní prostředí v moderní firmě - jistotu zaměstnání a férový přístup Požadujeme: - ochotu práce ve třísměnném provozu (8 h směny) s volnými víkendy (do budoucna možný nepřetržitý provoz) - dobrý zdravotní stav

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Frýdek-Místek
  • Manpower
Zveřejněno: 3. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., AC Jobs, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., RONAL CR s.r.o., Šmídl s.r.o., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., ForCamping s.r.o., NOVY s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Expedo s.r.o., VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., AUTODOPRAVA MATYS s.r.o., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., OFTEX dopravní zdravotní služba, s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., SEVSTAR s.r.o., MIROS Pardubice a.s., PDT doprava s.r.o., Petr Zöld, Petr Večeřa, CPG - Czech Property Group, s.r.o., Seliton s.r.o., T & T - trade investments s.r.o., AJKA Medlešice s.r.o., SEZAM Chrudim s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., VIKTORSTAV s.r.o., SOF AUTO s.r.o., Josef Zitko

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Izolatér / Izolatérka, Montér / Montérka

Pardubice, Celá ČR, Stéblová, Tuněchody, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Staré Ždánice, Srch, Rybitví, Dašice

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

agenturní zaměstnávání AJ benefit bonus bonusy Bor boty Bydžov dění IT měsíc místo možnost mzdy náplň práce nepřetržitý nové Nový Bydžov paušál plat plnění pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí přesčas příplatky příspěvek sklad směny společnost společnosti stravenkový paušál stravování víkend výkon zaměstnání zaměstnávání zařazení zdraví zdravotní zdravotní stav agent dobro dovolené kontakt kov měsíční místo výkonu práce náplň navíc obsluha odměna PR prémie příspěvky přístup roční rok stav stroj tým závod