Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

OBCHODNÍK S ROZVOZEM - STRAKONICE (až 50 000 Kč + BONUSY)

Smluvní vztah jiný
Lokalita Strakonice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodník / Obchodnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím.

Staňte se součástí společnosti jako OBCHODNÍK S ROZVOZEM. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávnění.

Náplň práce:

* rozvoz a prodej mražených produktů ve zvoleném regionu
* proaktivní oslovování stávajících i nových zákazníků
* rozvoz letáků v rámci prodeje mražených a suchých produktů
* plánování tras ve spolupráci s nadřízeným
* týmové porady a reporting nadřízenému

Co od Vás očekáváme:

* praxi s přímým prodejem
* ŘP sk.B
* výpis z karty řidiče
* potravinářský průkaz
* trestní bezhúhonnost
* časovou flexibilitu (pracovní doba 10-18:30h)

Co Vám můžeme nabídnout:

* zaškolení formou mentoringu zkušenějších kolegů
* motivující mzdové ohodnocení s provizemi
* práci v zavedené společnosti a kvalitním sortimentem
* firemní oblečení
* diety
* zvýhodněné ceny na sortiment Family Market
* výhodné volání pro celou rodinu
* tankovací kartu za firemní ceny benzínu a nafty (v případě plnění nastavených cílů)
* práci formou HPP nebo na IČO

* Místo pracoviště: Strakonice

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 5. prosince
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
Zveřejněno: 21. listopadu

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ bonus bonusy Bor den diety doba hlavní hodnocení IT Konice mentoring místo nadřízený náplň práce nová nové oblečení ohodnocení plán plánování plnění práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní poměr reporting rozvoz SOU společnost společnosti Strakonice školení cíl české firemní karty kov kvalitní mentor mzdové nadřízené náplň obchod oprávnění poměr potravinář PR prodej případ region report řidič součást stav trh tým zákazník