Hledáme lidem práci Manpower

OBCHODNÍK pro divizi HYGIENA - až 50.000 Kč

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro našeho klienta předního dodavatele inovativních řešení v oblasti pracovních oděvů a řešení hygienických služeb hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici OBCHODNÍK/OBCHODNICE. Pokud by Vás lákala kombinace zákaznického servisu z domova a akvizice v terénu a neomezené bonusy podle Vaší šikovnosti můžete být právě vy tím správným kandidátem.

Popis pozice:

  • Kombinovaná obchodní činnost v terénu a z home office přes telefon/videohovory.
  • Akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu a péče o stávající zákazníky.
  • Hlavními zákazníky jsou facility, restaurace a menší firmy.
  • Samostatná příprava, plánování a realizace schůzek se zákazníky.
  • Zpracování cenových nabídek, prezentace nabídek zákazníkům.
  • Vedení obchodní agendy, práce v systému CRM.

Profil kandidáta:

  • Min. SŠ vzdělání, ŘP skupina B, znalost MS Office.
  • Zkušenost z oblasti osobního prodeje nebo prodeje po telefonu.
  • Spolehlivost a odpovědnost.
  • Schopnost vést dlouhodobější obchodní případy a udržovat tyto vztahy.
  • Otevřenost vůči novým věcem a situacím, nadšení, odhodlání.
  • Asertivní, komunikativní, dobrý posluchač, zejména aktivní poslech.
  • Ambicióznost, zdravé sebevědomí a autenticitu.
  • Orientace na zákazníka vášeň pro prodej – potřeba uspět.
  • Pozitivní myšlení.
  • Práce vhodná i pro juniornější profily.

Nabízíme:

  • Základní mzda ve zkušební době 30.000 hrubého + měsíční bonusy - (až 20.000 Kč).
  • MOTIVAČNÍ BONUS prvních 6 měsíců k základu 5000 Kč měsíčně.
  • Přidělení již existujíci zákaznické databáze s kterou budete pracovat a případně ji rozšiřovat.
  • Zázemí stabilní zahraniční korporace ( CZ a PL )
  • Zajímavé produkty v oblasti služeb a servisu, perspektivní obor.
  • Práci v příjemném pracovním kolektivu.
  • Služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon.
  • Firemní benefity - příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výuka aj, pět týdnů dovolené.
  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj a západní Čechy.
  • Nástup: dle dohody.
  • Školení: bude probíhat v Praze - Počernice.

Pokud Vás nabídka zaujala a rádi by jste se ucházeli o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis nebo se ozvěte na uvedené kontakty.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • České Budějovice
  • Alpha Supplies s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. dubna
  • EQUANS Services a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Křetín
  • Jihomoravské dětské léčebny,…
  • 36 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 30. října
  • Roudnice nad Labem
  • Auto Krepčík, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Telč
  • U Hraběnky s.r.o.
  • 17 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Benešov
  • ADOZ barvy s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Kolín
  • REBUT s.r.o.
  • Sázava, Benešov
  • Gavalier service s.r.o.
  • od 20 200 Kč
  • Kolín
  • 35 000 – 45 000 Kč

LPP Czech Republic, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., Alpha Supplies s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., Trenkwalder a.s., LKQ CZ s.r.o., HS AUTO s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., B2M.CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Randstad HR Solutions s.r.o., Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., EQUANS Services a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Asistent / Asistentka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Prodejce / prodejkyně vozů, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

České Budějovice, Celá ČR, Hrdějovice, Borek, okres České Budějovice, Hluboká nad Vltavou

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ asertivní auto automobil benefit benefity bonus bonusy Bor CRM český činnost data den domov hlavní hledám home office HR inzerát inzeráty IT kandidát kraj Luže měsíc místa místo mobil Most mzda nabídka nová obchodní oděv odpovědnost Office péče plán plánování Počernice pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek restaurace služební služební auto SOU společnost společnosti stabilní telefon uchazeč vedení vhodná vhodné výkon vyšší vzdělání vztahy znalost životopis agendy Čechy databáze dohody dovolené firemní firmy inovativní jihočeský kolektiv kontakt kov měsíční místo výkonu práce mobilní myšlení obchod obchodnice oblast oblasti obor osobní penzijní penzijní pojištění PR prezentace prodej profi přidělení příjemné případ příprava přístup region řešení sebevědomí servis schopnost systém ve zkušební době videohovor volná pracovní místa vztah z domova zahraniční zákazník západní Čechy zdravé zkušební zkušenost