Skladový manipulant - Kralupy nad Vltavou

Lokalita Mělník
Firma UNIJOB s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta, spediční a zásilkovou společnost, hledáme do pobočky v Kralupech nad Vltavou skladové manipulanty. Jedná se o agenturní zaměstnání s dělenou pracovní dobou (6.00 – 10.00 a 16.00 – 20.00). Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • manipulační práce ve skladu
  • skenování a polepování zásilek
  • překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů pomocí VZV

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost, samostatný přístup k práci
  • řidičské oprávnění na VZV výhodou
  • nástup ihned

Nabízíme:

  • možnost získat či si obnovit oprávnění na VZV na náklady firmy
  • možnost týdenních záloh
  • zázemí stabilní a vysoce prosperující společnosti

  • Mělník
  • ČSAD Střední Čechy , a.s.
  • 40 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 28. dubna
  • Postřižín
  • Manforce s.r.o.
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Kralupy nad Vltavou
  • EU POLYMER CZ, odštěpný závod
  • 18 900 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Nedomice
  • Jiří Batela
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Břeclav
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Praha
  • SWBC - service, a.s.
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Praha
  • AVES PLUS, spol. s r.o.
  • Plzeň-město
  • Praha
  • Christine Promo s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Prostějov
  • Vignemale s.r.o. "v likvidaci"
  • od 14 000 Kč
  • Středočeský kraj
  • Direct Work s.r.o.

PETROTRANS, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., DoDo Czech s.r.o., FIEGE s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ČSAD Střední Čechy , a.s., Auto R Neratovice s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, CRI ameba.eu, s.r.o., PATOK a.s., Česká pošta, s.p., ROSSMANN, spol. s r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., C.S.CARGO a.s., ManpowerGroup s.r.o., SKAMLOK s.r.o., Manforce s.r.o., SIT logistic s.r.o., EU POLYMER CZ, odštěpný závod, 4CLEAN s.r.o., K-PROTOS, s.r.o., Alpha Logistics s.r.o., Jiří Batela, EUROEKO STAVBY s.r.o., PALETY ZAVŘEL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby

Kralupy nad Vltavou, Úžice, okres Mělník, Kozomín, Mělník, Neratovice, Nová Ves, okres Mělník, Postřižín, Libiš, Nedomice, Jeviněves, Vojkovice, okres Mělník

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Rekvalifikační kurzy v kostce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

den hledám IT Kralupy Kralupy nad Vltavou Most možnost nad Vltavou náklady náplň práce nová pec pečlivost pobočky práce pracovní sklad společnost společnosti stabilní týden zaměstnání agent firmy kov náklad náplň oprávnění pomoc PR přístup řidič řidičské oprávnění