Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor v potravinářské výrobě - až 35.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte práci, kam se budete těšit a která má smysl? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Pro stabilní a tradiční společnost působící v oblasti škrobárenství hledáme šikovného a spolehlivého zaměstnance na pracovní pozici Technik potravinářské výroby přímo do kmenového stavu společnosti - nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Náplní Vaší práce bude: - řízení výroby přes operátorský panel - kontrola výrobních procesů Pracovní doba je rozvržena do 12 hodinových směn (denní směna 6:30 - 18:30, noční směna 18:30 - 6:30) a díky střídání směn budete mít dostatek času na to, věnovat se své rodině a svým koníčkům. Samozřejmostí je proplácení přesčasů a možnost kariérního růstu! Nabízíme: - nástupní mzdu 30.000 Kč - příplatky dle zákoníku práce - odměny za pracovní výsledky - dotované závodní stravování/stravenky - možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny - průběžná školení - firemní akce (kulturní, sportovní, atp.) - směnný režim, který Vám umožní trávit spoustu času s rodinou - nástup přímo do kmenového stavu společnosti - možnost kariérního růstu Požadujeme: - ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - znalosti práce na PC - technické myšlení - potravinářský průkaz - dobrý zdravotní stav - zkušenosti s potravinářskou výrobou je velkou výhodou! - SŠ s maturitou

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Dolní Město
  • F A D O M s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Humpolec
  • RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o.
Zveřejněno: 5. dubna
  • Slavíkov
  • Družstvo vlastníků půdy a majetku…
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Žďár nad Sázavou
  • Kolibrik.net, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • elmont-invest montáže s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Třemošnice
  • TPV group s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. října
  • Raková
  • MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.
  • 7 000 – 10 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Vlašim
  • ASTRO Vlašim spol. s r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • DENIS PRAHA s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna

EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, SIMIX GROUP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Česká spořitelna, a.s., KARO - Leather Company s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Starý a synové s.r.o., F A D O M s.r.o., RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o., Artspect, a.s., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), Bytservis, spol. s r. o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, Kolibrik.net, s.r.o., Auto Rosecký s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o., TPV group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Pokladní, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Chotěboř, Jihlava, Jihlava, Jihlava, Boršov, Žďár nad Sázavou, Hlinsko, okres Chrudim, Havlíčkův Brod, Dolní Město, Humpolec, Slavíkov, Třemošnice

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

agenturní zaměstnávání akce den doba hledám IT Most možnost náplň práce nové odměny operátor plat práce pracovní pracovní doba proplácení přesčas příplatky režim růst řízení společnost společnosti sport stabilní stravenky stravování školení technik výsledky zákoník zaměstnávání zdravotní zdravotní stav zkušenosti znalost znalosti agent firemní kariérní kontrola kov kulturní možnost kariérního růstu myšlení náplň oblast oblasti PC potravinář PR proces procesů směna stav technické výrobní výroby závod zkušenost