Práce: Operátor CNC - zajímavá mzda benefity (Břeclav)

lokalita: Břeclav zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, který je největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor CNC. Nabízíme zajímavou práci na hlavní pracovní poměr, odborné zaškolení a v případě zájmu, po zapracování možnost přechodu z agentury do kmenového stavu zaměstnanců společnosti. Samozřejmostí jsou srovnatelné pracovní a mzdové podmínky s kmenovými zaměstnanci a dle Vaší šikovnosti a pracovitosti nadstandardní příplatky a bonusy a týden dovolené navíc! Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • obsluha CNC strojů (nikoli programování)

Nástup možný ihned!

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti (Břeclav)
  • mzdu až 23 000 Kč/měsíc dle plnění cílů
  • příplatky a bonusy v nadstandardní výši
  • možnost čerpání náhradního volna za přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • srovnatelné pracovní podmínky s kmenovými zaměstnanci
  • odborné zaškolení
  • po zapracování možnost přechodu z agentury do kmenového stavu zaměstnanců společnosti

Požadujeme:

  • vyučení v oboru – strojařský, technický, případně osvědčení o profesní kvalifikaci
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • svědomitost, pečlivost, samostatnost a aktivitu
  • docházku od pondělí do pátku
  • ochotu práce ve směnném provozu
  • praxe v oboru velkou výhodou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Břeclav

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist