Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Dělník v slévárně - až 35 000 Kč,ubytování HODONÍN

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • Manuální obsluha výrobní linky
  • Výroba komponentů nejen pro vodárenský průmysl
  • Práce s kovem, opracování, broušení, cídění, vytloukání
  • Práce v HODONÍNĚ (Jihomoravský kraj)

Nabízíme

  • Nástupní mzda 25 000 Kč
  • Po zapracování mzda 27 000 – 35 000 Kč
  • Hrazené ubytování v HODONÍNĚ
  • Práci v moderní mezinárodní společnosti se silným kapitálovým zázemím
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost sick days
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění

Požadujeme

  • Vhodné i pro absolventy (možnost zaučení)
  • Zručnost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost,
  • Plné pracovní nasazení
  • Fyzická zdatnost, zdravotní stav umožňující práci ve vícesměnném provozu
  • Práce v Hodoníně (Jihomoravský kraj)

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Lead – HR Services, s.r.o.
Kontaktní osoba: Andrea Kinzelová
Email: e-mail přes odpovědní formulář, zobrazit tel. číslo

  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 22 600 – 26 600 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 17. dubna
  • Břeclav
  • Walstead Moraviapress s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Břeclav
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 12. dubna
  • Olomouc
  • METASERVIS, s.r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Celá ČR
  • Blum-Novotest s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Štěrboholy, Praha
  • PRINTSTEP s.r.o.

Pokorny industries s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., MND Drilling & Services a.s., Zdravé stravování s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., Human-Res s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Walstead Moraviapress s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., INCOT PLASTIC s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ROSSO STEEL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Čalouník / Čalounice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Hodonín, Lužice, okres Hodonín, Strážnice, Čejč, Bzenec, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Velké Pavlovice, Zaječí

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

absolvent AJ dělník den dění email hodnocení Hodonín HR IT kraj mezinárodní moravský Most možnost mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění pojištění práce pracovní připojištění příspěvek samostatnost sick day společnost společnosti stravování telefon týden týden dovolené navíc ubytování vhodné výroba zdravotní zdravotní stav Zruč životopis dovolené informace kontakt kov linky motivační mzdové náplň národní navíc obsluha penzijní PR práce s kovem průmysl případ stav výrobní životní