Hledáme lidem práci Manpower

TESTOVACÍ INŽENÝR, Vsetín

Lokalita Vsetín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenost s prací na projektech nejlépe v oblasti vývoje v odvětví automotive? Máte také znalosti z oblasti elektra a AJ pro Vás není problém? Nebo jste absolvent a máte chuť na sobě pracovat a profesně růst.

Popis pozice:

  • Testování komponentův oblasti termomanagementu elektromobilů, s podílem mechatronických systémů (aktuátory, pumpy, sensory)
  • Vyhodnocování technických požadavků zákazníka, aktivní komunikace se zákazníkem při odsouhlasení požadavků
  • Plánování testů (DVPaR), úzká spolupráce s oddělením vývoje
  • Definice a nastavení testů, provádění testů a tvorba protokolů
  • Prezentace výsledků testů, představení zákazníkovi, součinnosti při řešení neshod
  • Aktivní účast na projektu (specifikace, D-FMEA, životopisy produktů, změnové řízení)
  • Tvorba specifikací pro nová zkušební zařízení, výběrová řízení, koordinace dodávek a uvedení do provozu
  • Součinnost při industrializaci produktů

Profil kandidáta:

  • SŠ / VŠ technického směru (elektrotechnika, mechatronika, měřící technika)
  • Praxe v automobilovém průmyslu a zkušenosti s validací E/E komponentů výhodou
  • Zkušenosti se SW / HW nástroji pro řízení zkoušek, sběr a vyhodnocení dat (např. Vector CANoe, LabVIEW, National Instruments) výhodou
  • Znalost komunikace na principech CAN, LIN výhodou
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Znalos MS Office
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B, ochota cestovat
  • V rámci zaškolení možnost delšího pobytu v centrále v Německu
  • Technické myšlení, kreativita, manuální zručnost, preciznost, odpovědnost

Nabízíme:

  • Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě
  • Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu
  • Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj
  • Jazykové kurzy na pracovišti zdarma
  • 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba
  • Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 6.000 Kč ročně
  • Věrnostní bonus až 12.000 Kč dle odpracovaných let
  • Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti)
  • Příspěvek na firemní stravování
  • Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Líbí se Vám tato pracovní pozice? Dejte odpovědět a pošlete mi Váš životopis. Nebo mne kontaktujte telefonicky na zobrazit tel. číslo a dohodneme se na dalším postupu. Těším se na Vaši reakci!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kafetérie Kafetérie

  • Zlín
  • SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Zlín
  • Technodat Engineering, s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 21. dubna
  • Plzeň
  • STAKS Group s.r.o.
  • od 16 200 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Lhotka nad Labem
  • BARKMET, a.s.
  • od 24 000 Kč

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

absolvent AJ akce auto automobil bonus bonusy Bor činnost den dění doba elektro elektrotechnik hodnocení HR HW inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy management místa mobil možnost nová nové odměny odpovědnost Office pec plán plánování plat postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa pracovní pozice praxe pro zaměstnance protokol příspěvek rozvoj růst řízení SOU specifika společnost společnosti spolupráce stravování školení technik telefon uchazeč uplatnění v Německu vedení volno Vsetín vyšší vzdělávání zdarma zkušenosti znalost znalosti Zruč životopis činnosti dar díl dovolené firemní jazyk kolektiv kontakt koordinace kov kreativita myšlení na pracovišti národní nástroj oblast oblasti odbor oddělení PR prezentace problém profi projekt průmysl přátelské příležitost případ příslušník přístup roční řešení stav stroj systém technické technický technika test tvorba volná pracovní místa výběr zákazník zkušební zkušenost způsobilost