Práce: Obsluha CNC strojů – Rožmitál pod Třemšínem

lokalita: Rožmitál pod Třemšínem zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme pracovníky do Rožmitálu pod Třemšínem na obsluhu CNC strojů.

Náplň práce:

  • Měření obrobených rozměrů
  • Spolupráce se seřizovačem
  • Obsluha CNC strojů
  • Zakládání a vyjímání obrobků ze stroje
  • Profese vhodná i pro ženy

Požadujeme:

  • SO vzdělání, výhodou strojírenský obor
  • Vítaná znalost strojírenského provozu a ovládání práce s měřidly
  • Spolehlivost, pravidelnost a pracovitost

Nabízíme:

  • Mzdu 204 Kč/hod , možnost záloh
  • Stabilní zázemí
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelnou dlouhodobou brigádu
  • Práci 12h 6–18:00 , 18:06:00 – 3dny volno,3 dny práce

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Tamara Ryndychová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist