Hledáme lidem práci Manpower

Údržbář výrobní linky Unhošť až 45 000 Kč/měs.

Lokalita Unhošť
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s pozicí údržbáře výrobní linky, vzdělání technického zaměření a platnou elektro vyhlášku 50 § 6 a hledáte stabilní práci v Unhošti, kde si Vás budou vážit a kde se můžete rozvíjet? Pak prosím čtěte dále. Nabízíme mzdu až 45 000 Kč/měs. a k tomu oběd za 10 Kč nebo stravenky, příspěvek na penzijní připojištění až 4 000 Kč/měs., 5 dní volna k dovolené jako sick days a mnoho dalších výhod! Přiveďte si kamaráda a získejte odměnu za doporučení. Vhodné i pro šikovné absolventy.

Popis pozice:

Údržba výrobní linky.

Operativní a preventivní údržba výrobních zařízení a samostatná odborná práce související s touto problematikou.

Diagnostikování poruch strojních zařízení a jejich řešení.

Profil kandidáta:

Hledáme technicky zaměřené, pečlivé, zodpovědné a spolehlivé absolventy nebo zkušené kandidáty v tomto oboru do třísměnného provozu. Podmínkou je vzdělání technického zaměření, výhodou je elektro vyhláška 50 min. § 6, schopnost pracovat v týmu, ochota pracovat ve třísměnném provozu. Pokud se rádi učíte nové technologie, tak se Vám u nás bude líbit. Nastup je možný ihned.

Nabízíme:

Nástupní mzdu 25 000 Kč/měs., po ZD až 27 000 Kč/měs. + příplatky a bonusy. Pokud jste zkušení s dobrou praxí, tak nabízíme až 30 000 Kč/měs. Nabízíme spoustu dalších zajímavých benefitů, např. příspěvek na penzijní připojištění až 4 000 Kč měs.

Na pracoviště Vás zdarma dovezeme z Kladna a okolí (Švermov, Kročehlavy, Rozdělov, Valdek, Velká Dobrá, Braškov, Kyšice, Stochov, Libušín). Oběd si dáte za 10 Kč a každý měsíc dostanete stravenky.

Nemocí se bát nemusíte, protože vedle dovolené můžete využít také dalších 5 dní volna jako sick days.

Na pracovišti si zdarma dáte kávu nebo čaj, při životních jubileích (narozeniny, dítě, svatba a další) dáváme dárky. Samozřejmostí je možnost kariérního růstu, můžete se také zúčastnit zajímavých školení.

Umíme ocenit také nové nápady, a tak Vás za efektivní zlepšovací návrhy odměníme (pro představu – poslední tým dostal za svůj návrh 20 000 Kč).

A pokud nám doporučíte nového zaměstnance, kromě známé tváře v práci na Vás čeká odměna za doporučení!

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo pište na e-mail e-mail přes odpovědní formulář!

  • Brno
  • SEVAS, spol. s r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
  • Michle, Praha
  • DDN lešení s.r.o.
  • 16 280 – 20 000 Kč
  • Brno
  • Technické sítě Brno, akciová společnost
  • od 27 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Hostivice, Beroun, Praha, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Mělník, Louny, Říčany, okres Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mnichovice, okres Praha-východ, Příbram

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

absolvent AJ benefit bonus bonusy Bor dárky elektro e-mail event hledám IT kandidát Libušín měření měsíc Most možnost náplň práce nemoc nové penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracoviště příplatky připojištění příspěvek růst řízení sick day SOU stabilní Stochov stravenky svatba školení technologie Unhošť vhodné vzdělání zdarma zkušenosti životopis dar dítě dobro dovolené kariérní kov linky možnost kariérního růstu na pracovišti náplň obor odbor odborná odměna odpovědné odpovědní penzijní PR profi řešení schopnost stav stroj technické technolog tým údržba v práci volna výrobní zkušenost životní