Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Strojař ve výrobě od 160 Kč/hod Bohumín!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Bohumín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.500 – 35.000 Kč
Kontakt Karolina Kalusová, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáme strojaře výroby od 160 Kč/hod v Bohumíně!

Náplň práce:

  • Obsluha výrobní linky
  • Nastavování a kontrola výrobních strojů
  • Řešení operativních problémů

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti z výroby nebo práci u strojů
  • Manuální zručnost a logické myšlení
  • Ochotu pracovat na 3 směnný provoz s možností přechodu na nepřetržitý provoz
  • Spolehlivost a pečlivost
  • 100 % docházku

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou mzdu 160 - 200 Kč/hod
  • Příplatek za pracoviště
  • Docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Dlouhodobé stabilní zaměstnání s možností převodu pod kmen!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát