Hledáme lidem práci Manpower

Skladník VZV / Manipulant ve výrobě - Valašské Meziříčí / Hranice

Lokalita Valašské Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 39.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme zodpovědné kandidáty do skladu - místa máme pro Manipulanty a Skladníky. Vaše bydliště pro dobrou dostupnost - ideálně okolí Valašského Meziříčí.

Popis pozice:

  • Skladník manipuluje se skladovými položkami v rámci skladu, kontroluje dodací listy a pracuje se scannerem. Praxe s VZV, nebo retrakem podmínkou.
  • Manipulant zaskladňuje a manipuluje s rozpracovanou výrobou i hotovými výrobky, praxe ve skladu, včetně oprávnění na VZV výhodou.

Profil kandidáta:

  • SOU s vyučením.
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti.
  • Znalost systému SAP výhodou.
  • Oprávnění na řízení VZV (u manipulanta VZV výhodou), oceníme zkušenost s retrakem.
  • Ochota pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme:

  • Bonusy.
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem.
  • Věrnostní odměny.
  • Dovolená 5 týdnů.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí
  • CS CABOT, spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. dubna
  • Nový Jičín
  • JANYŠKOVÁ s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Neubuz
  • DF Partner s. r. o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 25. dubna
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. dubna

Comac jobs s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., CS CABOT, spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., myonic s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., JANYŠKOVÁ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ARTEMIS agency s.r.o., SH Job Partners s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DF Partner s. r. o., Česká pošta, s.p., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., KOMA MODULAR s.r.o., Etimos Human s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ELMO a.s., Kovárna VIVA a.s., Noventis s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Čalouník / Čalounice, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Výrobce / výrobkyně oděvů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autočalouník / Autočalounice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Konstruktér / Konstruktérka, Laborant / Laborantka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Ostrava, Zlín, Bílov, okres Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Lešná, okres Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm, Veřovice, Nový Jičín, Vsetín, Šenov u Nového Jičína, Kopřivnice, Hranice, okres Přerov, Frenštát pod Radhoštěm, Příbor, Neubuz, Mošnov, Slušovice, Fryčovice, Vizovice, Studénka, Brušperk, Bílovec, Pržno, okres Frýdek-Místek, Holešov, Jistebník, Místek, Frýdek-Místek, Prosenice, Frýdek-Místek

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

bonus bonusy dovolená hledám HR Hranice inzerát inzeráty kandidát listy Meziříčí místa odměny OZP postup pozice pracovní pracovní místa praxe řízení sklad SOU společnost společnosti stravenky uchazeč Valašské Meziříčí vyšší zaměstnavatel znalost dobro list odpovědné oprávnění PR profi případ přístup systém volná pracovní místa výrobní vyučení zkušenost