Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Technik Kvality | Ostrava

Lokalita Ostrava
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Potravinářství a krmivářství, Kontrolor / kontrolorka kvality
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máte zkušenosti v oblasti kvality a nevadí Vám práce ve 3 směnném provoze? Hledáte pozici v Ostravě u společnosti se zajímavými benefity? Zašlete Vaše CV na pozici TECHNIK KVALITY | OSTRAVA.

Náplň práce:

  • řešení vadných kusů výrobků
  • spolupráce s Inženýry kvality a dalšími odděleními ve společnosti
  • možnost profesního růstu

POŽADAVKY:* vyučení nebo SŠ vzdělání

  • zkušenosti v oblasti kvality min. 1 rok
  • ochota práce na směny – víkendy volné
  • základní znalost MS Office

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost HO
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 11. října
  • Kopřivnice
  • TATRA TRUCKS a.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Písek
  • B a K production s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Stráž nad Nisou
  • CNC TVAR s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Kutná Hora
  • Foxconn Technology CZ s.r.o.
Zveřejněno: 2. února
  • Okříšky
  • FRAENKISCHE CZ s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Prachatice
  • REINFURT-ČR, k.s.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Radošovice, Strakonice
  • BISO - Keibel s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 5. března

Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., O.K. solution, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Globus ČR, v.o.s., Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Idemia Czech s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Prodavač / Prodavačka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Odbory - proč a jak je založit

AJ benefit benefity CV doba flexibilní inženýr IT kvality možnost mzda náplň práce Office Ostrava práce pracovní pracovní doba příspěvek růst směny společnost společnosti spolupráce stravování technik víkend volno vzdělání zkušenosti znalost dovolené náplň oblast oblasti oddělení PR profesní rok řešení vyučení zkušenost