Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Podnikový řidič, až 34.000 Kč,volné so+ne, denně doma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kolín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 34.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete přestat trávit spoustu času na pracovních cestách, mít konečně čas na rodinu a volno o víkendech? Chcete jezdit v bezpečném firemním prostředí a pracovat pro stabilní mezinárodní logistickou společnost s pravidelnými směnami? Pak nás určitě kontaktujte, čeká Vás kromě zajímavé mzdy i spousta benefitů, např. 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na dopravu a mnoho dalšího! Stačí mít řidičák na C+E. Náplň práce: • manipulování návěsů pro vykládku a nakládku zboží v areálu firmy s použitím radiofrekvenční technologie RFID • příprava návěsů na vykládku či nakládku • rozplachtování, zaplachtování • pravidelná kontrola technického stavu svěřené techniky Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Nabízíme: - zajímavou mzdu až 34.000 Kč po zapracování - příspěvek na dopravu - dopravní spojení z Kolína na všechny směny - 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - 5 týdnů dovolené - možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna - vitamínové balíčky, očkování, kávu zdarma na pracovišti - volnočasové aktivity pro rodiny (dětské dny, apod.) Požadujeme: - praxe sk. C+E, alespoň propadlý průkaz - spolehlivost, pozornost, pečlivost - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)

  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Jihlava
  • Koláček Štěpán
Zveřejněno: 29. května

TOPTRADE, spol. s r. o., ARAMARK, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Šmídl s.r.o., Comac jobs s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Crocodille ČR, Zenit, spol.s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Tomáš Černý, Věra Černá, MERIMAC s.r.o., Foxconn Technology CZ s.r.o., LUKKESCH Cargo Freighter, s.r.o., Ambulance DZS a.s., Dvůr Libněves, s.r.o., ČERNOHLÁVEK GROUP s.r.o., PRUH POLABÍ, s.r.o., Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o., Martin Šimák, INPRO Čáslav s.r.o., ABERA spol. s r.o., Maso Čáslav s.r.o., MyFest s.r.o., LKW Sadská s.r.o., BEGINDAT s.r.o., Pavel Víša, AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o., SMAILE COMPANY s.r.o., AGRO PODLESÍ, a.s., Zdeněk Tomášek s.r.o., HÁLA TRUCK, s.r.o., Petr Marek, ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s., Pěstitel Stratov, a.s., JZ LOGISTICS s.r.o., Farma Ostrov s.r.o., CULKA & SADLIK s.r.o., CARTECHNIK TRADE s.r.o., Martin Brynych, Agropodnik Humburky, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Lodník / Lodnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Specialista / specialistka IT, Manažer / manažerka nákupu, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Shift leader / Vedoucí směny

Starý Vestec, Kolín, Celá ČR, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Žiželice, okres Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice, Nymburk, Český Brod, Dobšice, okres Nymburk, Církvice, okres Kutná Hora, Kostelní Lhota, Třebovle, Sadská, Chrášťany, okres Kolín, Budiměřice, Červené Janovice, Chlumec nad Cidlinou, Nové Město, Stratov, Kozojedy, okres Praha-východ, Bohdaneč, Ronov nad Doubravou, Vyšehněvice, Kněžice, okres Chrudim, Kosičky

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ benefit den HR IT Kolín mezinárodní místo možnost mzdy náplň práce nové Ovčáry OZP pečlivost podnik práce pracovní praxe prostředí přesčas příspěvek směny společnost stabilní stravenky technik technologie víkend volno výkon zaměstnavatel zdarma areál bezpečné dar dny doma dopravní dovolené firemní firmy kontakt kontrola kov místo výkonu práce na pracovišti náplň národní PR průmysl průmyslová příprava příspěvky řidič směna stav technické techniky technolog