Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Cnc Soustružník (30-35.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Soustružník / Soustružnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha strojů, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte praxi s CNC soustruhem a orientujete se v technické dokumentaci? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu?
Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Stabilní společnost hledá kolegu na pozici:

CNC SOUSTRUŽNÍK (30-35.000 KČ)

Náplň práce:

* Obsluha CNC soustruhu
* Práce s měřidly
* Úprava programů v CNC stroji
* Práce s výkresovou dokumentací

Co od Vás očekáváme:

* Praxi s CNC soustruhem
* Znalost výkresové dokumentace
* Znalost práce s měřidly
* Praxi s řídícími systémy výhodou
* Znalost stroje Mazak nebo karuselů výhodou
* Preciznost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Bonusy a prémie
* Možnost kariérního růstu
* Práce ve třísměnném provozu

* Lokalitu: Ostrava

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • České Budějovice
  • Domov pro seniory Hvízdal České…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 26. prosince
  • Dobřichovice
  • f.Hýča s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Mladá Boleslav
  • Marie Havlová
  • 29 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

bonus bonusy den dokumentace hledám IT možnost náplň práce Ostrava pojištění práce příspěvek růst SOU společnost stabilní stravování týden týden dovolené navíc znalost životopis dokument dovolené kariérní možnost kariérního růstu náplň navíc obsluha penzijní penzijní pojištění PR prémie program součást stroj systém systémy technické tým