Práce: BALENÍ KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ- 100,-Kč/hod-Rajhrad

lokalita: Brno zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste manuálně zruční? Baví Vás práce v kolektivu? Pro našeho klienta hledáme pracovníky na balení kosmetických výrobků/picking. Není to fyzicky náročná práce, proto jí mohou vykonávat ženy i muži.

Pracovní doba: PO-PA 8 hodinové směny( ranní/odpolední- střídá se po týdnu), 3 týden se začíná v neděli a končí se ve čtvrtek

Náplň práce:

  • balení výrobků
  • vychystávání výrobků pro balení

Co vám nabízíme:

  • 100,–Kč/hod
  • plný pracovní fond
  • příplatky za svátky, víkendy, přesčasy dle zákoníku práce
  • svozový autobus do zaměstnání ZDARMA (trasa 1: Brno, Modřice, Rajhrad a zpátky; trasa 2: Pohořelice, Žabčice, Židlochovice, Rajhrad a zpátky)
  • nápoje/bagety z automatů na pracovišti za zvýhodněné ceny
  • vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
  • zaškolení na pracovišti

Co od vás očekáváme:

  • zručnost
  • spolehlivost
  • ochotu pracovat

Vážní zájemci nás mohou navštívit ihned na adrese: Křenová 60 (tram. 8, 9, 10, zastávka Masná) budova Papíren, 3. patro. Nebo nás kontaktujte na tel. čísle 602 695 835 nebo stlačte tlačítko Odpověď. Vždy uvádějte o jakou pozici máte zájem, nutné přiložit Váš profesní životopis!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.