Volné místo ve firmě SECURITAS ČR s.r.o.

Operátor bezpečnostního centra - 28.000 - 35.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Olbrachtova 1929/62, Krč, Praha, 140 00
Firma SECURITAS ČR s.r.o.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Policista / Policistka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vězeňská služba, Voják / Vojákyně
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SECURITAS ČR s.r.o.

V České republice pomáháme dělat váš svět bezpečnější již 31 let. Jsme bezpečnostní agentura SECURITAS se sídlem v Praze a pobočkami po celé ČR.

Společnost SECURITAS ČR s r.o. patří mezi jedničky v oboru bezpečnostních služeb. U našich klientů zajišťujeme fyzickou ostrahu, poskytujeme moderní bezpečnostní technologie pro zajištění bezpečnosti a naši operátoři na operačním centru střeží ve dne v noci majetek našich klientů na dálku. Působíme téměř na všech kontinentech a naše zaměstnance potkáte na území celé ČR.

Náplň práce:

* práce s kamerovým, zabezpečovacím a požárním systémem (EPS / PZTS)
* prověřování poplachových stavů a reakce při vzniku mimořádné události
* telefonická / osobní komunikace se zástupci klienta, reporting klientovi
* vydávání a evidence návštěvnických karet, administrativní činnost

Co od Vás očekáváme:

* zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík, uživatelskou znalost práce na PC
* osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (možnost získat certifikát v rámci zaměstnání u nás)
* ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (denní a noční služby - pracovní době 7:00 - 19:00 / 19:00 - 07:00)
* komunikativnost, samostatné rozhodování

Co Vám můžeme nabídnout:

* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* hrubou měsíční mzdu 28.000 - 35.000 Kč (dle počtu odpracovaných směn)
* příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, příspěvek na MultiSport Kartu, firemní akce
* příjemné pracovní prostředí na Praze 4 v těsné blízkosti metra Budějovická

Benefity

  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. října
  • Malá Morávka
  • PRODOS spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. září
  • Krč, Praha
  • Institut klinické a experimentální…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Plzeň
  • Mobile World s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Žatec, Louny
  • DISPONERO s.r.o.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Odbory - proč a jak je založit

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Trainee program – první práce pro absolventy

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

administrativní administrativní činnost AJ akce bezpečnost Bor činnost ČR den EU evidence hlavní HR IT komunikace Luže Most možnost náplň práce operátor paušál penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek reporting společnost sport stravenkový paušál stráž technologie telefon vydávání zaměstnání zdravotní znalost centra certifikát firemní kov měsíční mimořádné náplň obor operační operátoři osobní ověřování PC penzijní poměr PR profesní příjemné příjemné pracovní prostředí report služby stav systém technolog událost uživatel zástupci zdravotní způsobilost způsobilost