Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník/manipulant - 32.200 Kč/měsíc - JEDNA SMĚNA!!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), jiný
Lokalita Bor
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.200 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Chceš pracovat jen na jednu směnu, příjemném a čistém prostředí nové švédské společnosti?

Pak čti dál...

Do našeho týmu potřebujeme nové parťáky, kteří se nebojí práce ve skladu! Místem výkonu práce je CTPark Bor na Nové Hospodě. Budeš součástí týmu v nové švédské společnosti, působící v perspektivním oboru, která roste rychlým tempem a neustále se rozšiřuje. To pro Tebe znamená i velice reálnou možnost kariérního růstu do budoucna.

Náplň práce:

Tvou hlavní náplní práce bude převážně nakládka/vykládka nadměrných balíků, zásobování materiálu pro pickery, občasné pickování a balení.
Práce převážně v jednosměnném provozu, pouze v období sezóny (cca 2 měsíce) bude přidaná i druhá (odpolední) směna.

Co od Vás očekáváme:

  • praxe ve skladu výhodou
  • ochota v době sezóny (cca 2 měsíce) pracovat i odpolední směny
  • dochvilnost a spolehlivost
  • loajálnost
  • skutečný zájem pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • fixní mzdu 29 200 Kč/měsíc
  • bonus 3000 Kč/měsíc
  • občerstvení a kvalitní káva zdarma
  • lidský přístup a kulturu švédské společnosti
  • práce převážně jen na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • čisté pracovní prostředí

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března

Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Trenkwalder a.s., Česká pošta, s.p., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Sahm s.r.o., Elflein Transport s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., LT trade s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Dischner, Speditions- und Handelsgesellschaft mbH, ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Košík.cz s.r.o., ZDAR, a.s., Správa železnic, státní organizace, Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., TFS International s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ATLANTA WORLD Group s.r.o., GXO Logistics Services Czech s.r.o., Adient Czech Republic s.r.o., Easy Work Company s.r.o., Traporeda work s.r.o., Euro práce west s.r.o., Autodoprava J + M Zeman s.r.o., TD SYNNEX Czech s.r.o., Borská servisní s.r.o., Aleš Wolf, Ing. Vladimír Matoušek, KDK Automotive Czech s.r.o., OPUS MAX s.r.o., LK&KO WORK s.r.o., EUROSTYLE SYSTEMS TACHOV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Plánovač / plánovačka výroby, Úředník / Úřednice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Vedoucí skladu

Bor, Celá ČR, Tachov, Stříbro, Chodová Planá, Heřmanova Huť, Horšovský Týn, Přehýšov, Staňkov, okres Domažlice, Mariánské Lázně, Stod, Nýřany, Domažlice, Vejprnice, Plzeň, Třemošná, Horní Slavkov, Cheb, Přimda, Třemešné, Lom u Tachova

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ bonus Bor druh EU hlavní IT měsíc možnost náplň práce nové občerstvení práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí růst sklad Skuteč směny SOU společnost společnosti výkon zdarma dar dovolené kariérní kov kvalitní lidský materiál možnost kariérního růstu náplň obor PR přidaná příjemné přístup směna součást tým zájem