Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Účetní

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodkovice nad Mohelkou
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Státní správa a samospráva, Účetní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Tajemník Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou vyhlašuje dle § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na obsazení funkce:

Ú č e t n í

města Hodkovice nad Mohelkou
Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou

Náplň práce:

Vedení účetnictví v souladu s účetními standardy, vystavování faktur, zpracování přiznání DPH, kontrola pokladních dokladů, účetní agenda ČOV, kontrola plateb, vedení pomocné evidence, nájmy pozemků

Co od Vás očekáváme:

Předpoklady:
- minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru ukončené maturitní zkouškou
- úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně
i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla 18 let věku, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem (např. kvalifikační předpoklady stanovené zákonem).

Další požadavky:
- dobrá počítačová gramotnost
- znalost právních předpisů týkajících se účetnictví, zejména zákonů a vyhlášek o účetnictví
- orientace v zákonu č. 128/2000 Sb. o obcích, zákonu č. 312/20002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů
- systematičnost
- schopnost týmové práce
- samostatnost při řešení problémů
- zodpovědnost a důslednost při vykonávání práce
- chuť dále se vzdělávat

Výhodou:
- znalost účtování a financování měst a obcí a příspěvkových organizací
- orientace v daňové problematice, zvláště DPH
- znalost práce na PC (program GINIS)
- znalost rozpočtové skladby pro ÚSC

Písemná přihláška uchazeče k vyhlášenému výběrovému řízení musí obsahovat:
a) jméno, příjmení a titul uchazeče
b) datum a místo narození uchazeče
c) státní příslušnost uchazeče
d) místo trvalého pobytu uchazeče
e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
f) datum a podpis uchazeče
g) kontaktní telefon, případně e-mail

Výčet dokladů, které uchazeč připojí k přihlášce:
a) motivační dopis
b) životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, případné další kvalifikační a odborné předpoklady
c) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží uchazeč bezúhonnost čestným prohlášením
d) úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
e) prohlášení o souhlasu s využitím poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona
č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, pro potřeby výběrového řízení

Co Vám můžeme nabídnout:

Platové zařazení:
9. platová třída (odměňování podle zák. č. 262/2006 Sb. zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců
ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Stupeň dle uznatelné praxe.

Pracovní úvazek: na dobu neurčitou na plný, možno i částečný pracovní úvazek

Předpokládaný termín nástupu: nástup možný ihned nebo dle dohody

Po zapracování: osobní příplatek

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

agenda AJ Bor činnost daň den domov dopis ekonom e-mail EU evidence Hodkovice Hodkovice nad Mohelkou IT měsíc místo Most motivační dopis na dobu neurčitou nad Mohelkou náplň práce narození NDA obsah odměňování odpovědnost OZP plat pokladní povolení požadavky práce pracovní pracovní úvazek praxe příplatek řízení samostatnost sklad SOU system tajemník telefon účetní uchazeč úřad úvazek vedení výkon vyšší vzdělání zákoník zákoník práce zaměstnanců zaměstnání zařazení znalost životopis daňové daný dar dohody dovednost DPH funkce jazyk kontakt kontrola kov města městské místo výkonu práce motivační na dobu náplň nařízení odbor odborné odborný osobní PC počítač poměr pomoc PR právní problém program prohlášení předpis předpoklad případ příslušník přiznání řešení řešení problémů schopnost standard stav termín třída tým účetnictví údaj úředník výběr výběrové řízení