Plánovač materiálu

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lucie Holoubková Vavrochová, zobrazit tel. číslo

Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti mimo automotive? Jste komunikativní a proaktivní? Máte zkušenosti s plánováním výroby?

Anglicky mluvíte i o půlnoci? Pak hledáme právě Vás!

Pro stabilní nadnárodní strojírenskou firmu v Plzni hledáme plánovače výroby. Zašlete životopis!

Popis pozice:

  • plánování všech výrobních zakázek
  • koordinace plánu na základě kapacit a dostupnosti materiálu
  • řešení případného chybějícího materiálu s oddělením nákupu
  • řešení nedostatků ve výrobě
  • komunikace se zákaznickým servisem ohledně změn termínu dodání

Profil kandidáta:

  • zkušenost s plánováním výroby
  • prozákaznický přístup
  • schopnosti teamového hráče
  • znalost SAP/R3
  • zanlost AJ pro kažodenní pracovní komunikaci

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays
  • penzijní připojištění
  • obědy a nápoje na pracovišti zdarma
  • pružná pracovní doba
  • přátelský kolektiv

Máte zájem o tuto nabídku?