Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Finanční expert, Třebíč, Náborový příspěvek 15 000 Kč

Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Třebíč
Firma Česká pošta, s.p.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Administrativní pracovník / pracovnice, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 50.000 Kč

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Co vás čeká:

  • Každodenní komunikace s našimi klienty – telefonicky i osobně.
  • Příprava promyšlených finančních plánů, které klientům pomohou v plnění snů i ve zvládání každodenních situací.
  • Sjednávání bankovních a pojistných produktů dle potřeb klienta

Jakého parťáka do našeho týmu hledáme?

  • S příjemným vystupováním a komunikačními schopnostmi.
  • S proaktivním přístupem, tahem na branku a obchodním duchem.
  • Zajímáte se o svět finančních produktů a obchod vám není cizí.
  • Se středoškolským vzděláním a čistým trestním rejstříkem.

Na co se můžete těšit:

  • Náborový příspěvek 15.000,- Kč, výplata proběhne při setrvání v pracovním poměru minimálně po dobu pěti měsíců
  • Fajn kolektiv, který vám pomůže nejen v prvních měsících, abyste se u nás cítili dobře.
  • Jistotu příchozího klienta a mnoho příležitostí, jak neustále rozšiřovat klientský kmen.
  • Exkluzivní motivační program Bodovka (včetně zahraničních zájezdů).
  • Zdarma školení a kurzy v hodnotě bezmála 100 000Kč.
  • Zázemí silné značky na trhu.
  • Vlastní kancelář, nemusíte tedy řešit drahé energie a další náklady.
  • Víme, že odpočinek je důležitý, proto u nás máme týden dovolené navíc a k tomu ještě příspěvek na rekreaci.
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč a kartu MultiSport za zvýhodněných podmínek.
  • Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.

Místo výkonu práce:

Smila Osovského 2/1, Třebíč

Poznámka:

Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

Kontakt:

Ivana Babková
Tel.: zobrazit tel. číslo

Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, zašlete nám, prosím, svůj životopis kliknutím na tlačítko "Odpovědět".

V inzerátech jsou používány názvy pozic zpravidla v mužském rodě, a to z důvodu lepší plynulosti textu, v žádném případě tím Česká pošta, s.p. nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup k pohlaví nebo jednotlivým kategoriím povolání.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Hrotovice
  • V-STAV A, spol. s r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. února
  • Velké Meziříčí
  • Martin Dostál
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Velká Bíteš
  • Technické služby Velká Bíteš spol. s r…
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Celá ČR
  • Ehrlich Energy, s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 30. ledna
  • Kroměříž
  • MILUaJILU s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Praha
  • Veselá věda kroužky a tábory z. ú.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, SMS finance, a.s., Ing. Bronislav Vala, EVROPA realitní kancelář, TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Partners Financial Services, a.s., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ReindeerOIL s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Delirest services s.r.o., sfd-stavby s.r.o., ŠUDOMA s.r.o., EIT TRADING s.r.o., AUTOCAMP WILSONKA s.r.o., V-STAV A, spol. s r.o., SANBORN a.s., Martin Dostál, Pekařství Kapinus, s.r.o., ÖKOLOGISCHE KAUTSCHUK TECHNOLOGIE s.r.o., Technické služby Velká Bíteš spol. s r.o., Bytservis, spol. s r. o., Kraj Vysočina, Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina, SFORP s.r.o., VYZNAč, s.r.o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, Vlastimil Dvořák, EXIT 112 s.r.o., AG servis - zemědělská technika s.r.o., Strojírny Podzimek, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Recepční, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Třebíč, Velké Meziříčí, Jihlava, Kožichovice, Okříšky, Hartvíkovice, Hrotovice, Moravské Budějovice, Hostim, Velká Bíteš, Třešť

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

AJ bankovní Bor Česká pošta data den energie EU hledám HR inzerát IT kancelář komunikace kurz kurzy měsíc místo mobil mobilní tarif mobilní tarify nabídka nábor náklady obchodní plán plat plnění pošta práce pracovní pravidla příspěvek show SOU společnost společnosti sport stravenky školení tarif tarify telefon Třebíč týden týden dovolené navíc výhody výkon výplata vzdělání zdarma životopis dar dovolené finanční kolektiv komunikační kontakt kov místo výkonu práce mobilní motivační motivační program náborový náklad navíc názvy obchod poměr PR program příjemný příležitost případ příprava přístup schopnost trh tým zahraniční značky