Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě, mzda až 38 000 Kč, dopravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Prostějov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.500 – 38.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Chcete získat stabilní práci ve výrobě? A k tomu mít ještě spoustu bonusů navíc -jako je příspěvek na dopravu, stravu a jiné finanční odměny?
Pokud ano, tak nás neváhejte kontaktovat. Do výrobního závodu hledáme šikovné operátory výroby.
Tato práce je svou povahu vhodná spíše pro muže. Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale obsazení přímo do kmene společnosti.

  • manipulace s válci
  • pogumování, revize, balení válců
  • odmaštění, čištění a pískování gum

Nabízíme:

  • mzda až 38 000 Kč
  • příspěvek na dopravu až 3 000 Kč/ dle vzdálenosti
  • odměny
  • stravenkový paušál
  • možnost profesního rozvoje
  • stabilní zaměstnání na HPP
  • příjemný kolektiv
  • nástup přímo do kmene firmy

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Klášterec nad Ohří
  • Manpower
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Beroun
  • Personalista Billa
  • 29 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 23. dubna
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 26. března

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Skanska a.s., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Česká pošta, s.p., AGROP NOVA a.s., MedicProgress, a.s., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Bergasto a.s., Markmont, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., RenoServices, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Kimberly-Clark, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LUMA trading s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Strojník / Strojnice, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality

Úsobrno, Olomouc, Prostějov, Ptení, Hněvotín, Věrovany, Tovačov, Němčice nad Hanou, Troubky, Velká Bystřice, Vyškov, Tršice, Litovel, Přerov

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

AJ bonus hledám možnost mzda náplň práce odměny odpovědnost operátor paušál práce příspěvek rozvoj společnost společnosti stabilní stravenkový paušál vhodná zaměstnání Zruč agent finanční firmy kolektiv kontakt kov náplň navíc PR profesní příjemný výrobní výroby závod