Volné místo ve firmě Albert Česká republika, s.r.o.

Prodavač/-ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Co od Vás očekáváme:

Aktuálně hledáme pro nově otevřenou prodejnu Albert na Lannově třídě v Českých Budějovicích uchazeče/-ky na pozici Prodavač/-ka Specialista pro tyto úseky:

Prodavač/-ka Specialista:

  • obsluhovaný úsek
  • ovoce&zelenina
  • pečivo
  • doplňování zboží
  • pokladny

Pracovní náplň:

  • Připravíte svůj úsek pro zákazníky:
  • obsluhovaný úsek lahůdek: nakrájíte salámy, doplníte saláty, ugrilujete pochoutky z masa, během dne doplňujete zboží a udržujete úsek čistý a upravený
  • úsek ovoce & zelenina: ze skladu doplníte čerstvé ovoce a zeleninu, zkontrolujete kvalitu, během dne doplňujete zboží a udržujete čistotu na úseku
  • úsek pečiva: ráno upečete pečivo, během dne postupně dopékáte další pečivo a staráte se o čistotu úseku
  • úsek doplňování zboží: doplňujete zboží, kontrolujete data spotřeby a správné ceny
  • úsek pokladen: budete markovat zboží na pokladně
  • Na všech úsecích se budete věnovat zákazníkům a komunikovat s týmem.

Co u vás oceníme:

  • praxi z maloobchodu na obdobné pozici
  • dodržování všech pravidel při práci se zbožím
  • samostatnost a orientace na zákazníka
  • práci ve směnném provozu

Co Vám nabízíme:

  • širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (např. příspěvek na dopravu, dovolenou navíc, zvýhodněný tarif volání, stravenkovou karta, Multisport kartu, slevu na rodinný nákup)
  • příležitosti ke kariérnímu růstu i osobnímu rozvoji

  • Praha
  • Denisa Císařová
  • od 80 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. srpna
  • Ostrava
  • Jakub Zezulka
  • 10 900 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Průhonice
  • Martin Pavlík
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Ruzyně, Praha
Zveřejněno: 7. října
  • Štěrboholy, Praha
Zveřejněno: 21. října

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Trenkwalder a.s., JOBSTART s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., HS AUTO s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CellCo, s.r.o., Alpha Supplies s.r.o., B2M.CZ s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, DECATHLON z.s., Tradiční vinaři s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., O2 Czech Republic a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Realitní makléř / makléřka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Přijímací technik / technička

Celá ČR, České Budějovice, Litvínovice, Hrdějovice, Homole

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

benefit data den dodržování hledám IT Most náplň práce pec postup práce pracovní příspěvek rozvoj růst samostatnost sklad specialist specialista sport stará tarif uchazeč zaměstnanec dny kariérní karta kov list náplň navíc obchod osobní pečivo PR pracovní náplň prodej příležitost příležitosti rok tým zákazník zaměstnanecký