Technik/Technička testování

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Plzeň
Firma Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.200 – 34.000 Kč

O nás

Pro prestižní mezinárodní společnost zabývající se testováním materiálu pro letecký průmysl, která sídlí v Plzni, hledáme pracovníka na pozici Technik/Technička testování.

Náplň práce:

Po kvalitním zaškolení (nemusíte se bát, vše Vás naučíme):

  • Práce se světelným mikroskopem, zhotovování analýz a výsledných reportů, obsluhování měřících přístrojů
  • Spolupráce při zavádění nových metalografických zkoušek
  • Vyhodnocování makro a mikro vzorků pro tuzemské i zahraniční klienty z oblasti leteckého průmyslu

Co od Vás očekáváme:

  • Min. vzdělání střední průmyslová škola, SPŠ strojnická výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Angličtina – základní znalost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, kreativitu, flexibilitu
  • Ochotu učit se nové věci
  • 12hod směna (denní) – krátký, dlouhý týden

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příspěvek na stravování (100,–Kč/směna) plně hrazený zaměstnavatelem
  • Příspěvek na dojíždění (2,–kč km/Plzeňská karta)
  • Týden dovolené navíc
  • Odborná školení
  • Měsíční odměny za výkon (500 Kč – 3.500 Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Čtvrtletní odměny
  • Smlouva na dobu určitou na 1 rok poté na dobu neurčitou

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát