Hledáme Posilu Do Týmu V Bageterii Boulevard V Jihlavě

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jihlava
Firma TD plus, s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí
Hrubá mzda 29.500 – 38.000 Kč

Hledáme posilu do týmu Bageterie Boulevard v Jihlavě , Oc City Park Jihlava.

Ať už hledáš svou první práci či místo, kde můžeš profesně vyrůst, Bageterie Boulevard je to pravé místo pro tebe.

Náplň práce:

  • Zapojíme tě do příprav našich křupavých baget, patatas či salátů.
  • Oťukáš si práci v kuchyni i na servise.
  • Staneš se součástí skvělé party lidi

Co od Vás očekáváme:

  • Dáváme šanci každému, kdo má chuť s námi táhnout za jeden provaz.
  • Nezáleží nám na tvých předchozích zkušenostech - vše tě rádi naučíme. Každý nováček dostane k ruce svého parťáka, který ho vším provede
  • Máme mladý energický tým a pohodovou atmosféru v práci.
  • Možnost karierního růstu, za pár měsíců z tebe může být trenér, vedoucí kuchyně či směny.
  • Odvedené práce si vážíme a umíme ji dobře zaplatit.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP/DPP/DPČ
  • Mzda až 38.000 Kč (nástupní mzda 29 500 Kč, po 3. měsících a splněné certifikaci na trenéra odměna 33 000 Kč, po roce spolupráce 38.000 Kč)
  • Flexibilní úvazek. Chceš pracovat 8 nebo jen 6 hodin/denně – záleží jen na tobě a tvých možnostech.
  • Možnost se rychle posouvat na další pozice v týmu. Za každý posun v rámci týmu tě kromě zvýšené mzdy čeká i jednorázový finanční bonus.
  • Jídlo je samozřejmostí

  • Jihlava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 46 500 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Mladá Boleslav
  • McDonald's
  • 25 900 – 27 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 12. října
  • Trutnov
  • Simona Vacíková
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. srpna
  • Olomouc
  • Dominika Rozsívalová
  • 30 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MIPOPLAST s.r.o., Delirest services s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., Nekupto s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TESCOMA s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., ID Retail Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., SORKIN YUMMY s.r.o., Základní škola Jihlava,Křížová 33, příspěvková organizace, Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava, Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava, ValViko s.r.o., Yong Heng s.r.o., HUAN XIN CZ s.r.o., Moment Czech s.r.o., YEAHIS s.r.o., Základní škola Jihlava,Kollárova 30, příspěvková organizace, VENEZIA - PIZZA, s.r.o., Marie Cejnková, KC GASTRO s.r.o., Sociální centrum Kraje Vysočina, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu

Celá ČR, Jihlava, Ždírec, okres Jihlava

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

bageterie bonus den DPČ DPP hledám IT Jihlava Most možnost mzda mzdy náplň práce NDA plat pozice práce růst směny SOU náplň odměna PR servis tým