Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Technik, ranní směna, bonus 30 000 Kč (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme šikovné pracovníky a pracovnice s technickým nebo elektro vzděláním. Různé pozice, mzda dle zkušeností. Vhodné také pro absolventy. Nástup přímo do společnosti a nástupní bonus 30 000 Kč.

Náplň práce:

  • nastavování, kalibrace, oživování, testování
  • čtení v technické dokumentaci
  • konkrétní náplň práce dle pozice

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání v technickém nebo elektro oboru
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 5 nebo 6
  • anglický jazyk výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání na HPP s nástupem do kmene,
  • zajímavé mzdové ohodnocení (dle zkušeností),
  • nástupní bonus 30 000 Kč,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • flexibilní pracovní doba,
  • masáže, firemní posilovna,
  • Multisport karta,
  • penzijní připojištění,
  • 3 dny osobního volna,
  • roční bonusy,
  • mobilní tarif od T-Mobilu

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti Fitness na pracovišti
  • Masáže na pracovišti Masáže na pracovišti

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Most
  • Středisko pro úspory energie s.r.o.
  • 30 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Slavkov, Uherské Hradiště
  • Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Buštěhrad
  • FASS, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Trainee program – první práce pro absolventy

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

absolvent AJ bonus bonusy Bor doba elektro flexibilní hledám hodnocení masáže mobil mobilní tarif mzda náplň práce ohodnocení pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí pracovnice pracovník prostředí připojištění společnost společnosti sport stabilní tarif technik vhodné vzdělání zaměstnání anglický anglický jazyk dny dokument firemní jazyk karta kov masáž mobilní mzdové náplň obor penzijní PR příjemné příjemné pracovní prostředí roční směna stav technické technický test volna zkušenost