Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby s nástupním bonusem 20.000,-

Lokalita Kopřivnice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Udělejte změnu a získejte novou práci ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Nabíráme do moderní výroby na různé pozice – zkušené pracovníky i nadšené nováčky. Zajímavá mzda, nástupní bonus a spousta dalších výhod – čtěte dál!

Popis pozice:

Máme k dispozici několik volných pracovních pozic ve výrobě. Pokud ještě nemáte tolik zkušeností, nemáte se čeho bát! Zaškolení je u nás samozřejmostí.

Profil kandidáta:

– Manuální zručnost
– Zodpovědný přístup k práci
– Ochota pracovat v třísměnném provozu
– Zaslání životopisu elektronicky

Nabízíme:

– Stabilní práci na HPP u společnosti, která je špičkou v oboru
– Možnost nástupu do KMENE!
– Mzdu 28.000 – 33.000 Kč
– Nástupní bonus 20.000 Kč
– Odměny při životním a pracovním jubileu
– Společenské a kulturní akce
– Půjčky pro zaměstnance
– Moderní a čisté prostředí
– 5 týdnů dovolené
– Závodní jídelna a další různé benefity..

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete mi životopis pomocí tlačítka níže nebo rovnou zavolejte na telefonní číslo zobrazit tel. číslo !

Těším se na spolupráci.

  • Bystřice, Benešov
  • Základní škola Bystřice, okres Benešov,…
  • od 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. července
  • Jindřichův Hradec
  • Základní škola Jindřichův Hradec I,…
  • 50 000 – 65 000 Kč
  • Modrava
  • Pinokijo, s.r.o.
  • 55 000 – 60 000 Kč

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ akce benefit benefity bonus Bor elektro EU Frenštát IT kandidát Most možnost mzda nabídka náplň práce nová odměny operátor pod Radhoštěm pozice práce pracovní pracovní nabídka pracovník pro zaměstnance prostředí společnost společnosti stabilní školení telefon zaslání Zruč životopis dovolené kulturní náplň obor odpovědný operátor výroby pomoc PR profi přístup půjčky výroby závod zkušenost životní