Hledáme lidem práci Manpower

Samostatná účetní - nástup možný ihned

Lokalita Humpolec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušená/zkušený účetní hledající novou výzvu v rámci mezinárodní společnosti? Umíte pracovat v programu Pohoda a orientujete se v účetních zákonech? Je pro Vás důležité přátelské moderní zázemí?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděl/a ano, tak tu pro Vás mám zajímavou pracovní nabídku samostatné účetní ve výrobní společnosti!

Popis pozice:

Co Vás na této pozici čeká?

  • Vedení komplexního účetnictví
  • Zpracování měsíčních závěrek ve stanoveném termínu
  • Zpracování roční závěrky včetně závěrkových operací
  • Měsíční příprava a zpracování DPH
  • Přiznání k silniční dani
  • Tvorba vydaných faktur v ERP softwaru a jejich distribuce, managment pohledávek
  • Spolupráce s finančním úřadem, daňovými poradci a auditory
  • Statistické reporty, příprava podkladů pro Intrastat

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Máte vzdělání ekonomického směru (SŠ/VŠ)
  • Máte praxi minimálně 3 roky na podobné pozici
  • Podmínkou je praxe s účetním programem POHODA
  • Znáte MS Office, pokročilá znalost MS Excel
  • Orientujete se v daňové problematice
  • Orientujete se v účetních a daňových zákonech
  • Máte zkušenost s prací v ERP softwaru (výhodou)
  • Domluvíte se anglicky alespoň na základní úrovni
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

A co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou a samostatnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Nástup možný ihned
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Home office po domluvě
  • Systém vzdělávání – např. kurzy anglického jazyka, odborné školení
  • Aktivity navíc – cvičení s profesionálním trenérem, letní outdoorové aktivity, vánoční večírky, apod.

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a zašlete mi Váš strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT" nebo přímo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se těšit na Váš kontakt!

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Humpolec
  • RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Dolní Město
  • F A D O M s.r.o.
Zveřejněno: 14. února
  • Pelhřimov
  • GOLD SERVICE, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. března
  • Zruč nad Sázavou
  • Rudolf Šaman
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • 40 000 – 48 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Slavíkov
  • Družstvo vlastníků půdy a majetku…
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Třemošnice
  • TPV group s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Čáslav
  • Vyšší odborná škola, Střední průmyslová…
  • 23 390 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Žďár nad Sázavou
  • Kolibrik.net, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • elmont-invest montáže s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Hrusice
  • Petr Tesařík
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Nižní Lhoty
  • HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.
  • 27 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Liberec
  • ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
  • 18 750 – 20 750 Kč
Zveřejněno: 4. května

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, EVROPA realitní kancelář, KARO - Leather Company s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Česká spořitelna, a.s., ARAMARK, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o., Artspect, a.s., F A D O M s.r.o., GOLD SERVICE, s.r.o., Starý a synové s.r.o., Bytservis, spol. s r. o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, Rudolf Šaman, RABBIT Trhový Štěpánov a.s., S E T O R A , spol. s r.o., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), TPV group s.r.o., Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, Kolibrik.net, s.r.o., Auto Rosecký s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Pokladní, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Boršov, Jihlava, Chotěboř, Čáslav, Žďár nad Sázavou, Kutná Hora, Humpolec, Dolní Město, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Zruč nad Sázavou, Trhový Štěpánov, Počátky, Slavíkov, Třemošnice

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ anglicky audit auditor Bor CV daň den důležité ekonom e-mail hodnocení home office HR IT kandidát kurz kurzy mezinárodní Most náplň práce odpovědnost Office ohodnocení otázky pečlivost pohoda pozice práce pracovní praxe samostatnost společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky strukturovaný životopis školení účetní úřad vedení vzdělání vzdělávání znalost životopis anglické cvičení české daňové daňový daný dovolené DPH finanční jazyk kolektiv kontakt kov měsíční náplň národní navíc odbor odborné outdoor poradci PR profi program přátelské přátelský příprava přiznání report roční rok stav systém termín tvorba účetnictví večírky výrobní výše zkušenost