Operátor výroby v Mošnově s dopravou ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Mošnov
Firma PLAKOR CZECH s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

Hledáte stabilní zaměstnání?

Navíc s dopravou do práce zdarma?

Chcete pracovat v nadnárodní firmě?

Tak pojďte k nám!

Vyrábíme plastové komponenty pro automobilový průmysl a hledáme nové zaměstnance na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Náplň práce:

  • práce na oddělení vstřikovny, lakovny a nebo montáže
  • budete se podílet na plynulém chodu výroby a kontrolovat kvalitu našich výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci a výbornou docházku
  • zkušenost s prací z výrobní firmy pro Vás bude výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • prémie a docházkový bonus
  • dovolená nad rámec zákona (až 6 dní je možno získat v průběhu odpracovaných let)
  • stravenky a navíc 2 kantýny s možností celodenního stravování
  • firemní dopravu zdarma z Ostravy, Bohumína, Havířova, Nového Jičína, Kopřivnice, Příbora, F-M a Českého Těšína)
  • příspěvek na penzijko
  • bezúročné zaměstnanecké půjčky
  • poukázky při pracovních a osobních výročích
  • poukázky na nákup a slevy u našich partnerů
  • akce pro zaměstnance jako Coffee day, Zmrzlina zdarma atd.
  • čisté a příjemné pracovní prostředí a možnost kariérního postupu

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát