Volné místo ve firmě Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Operátor/ka výroby - balič

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Průmyslová 176, Český Krumlov, 381 01
Firma Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Mírně pokročilý B1)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Navazujeme na tradici výroby dřevěných kosmetických tužek, která sahá až do roku 1927. V současné době vyrábíme okolo 100 mil. kusů kosmetických tužek ročně ve více než 10 000 různých provedení a typech. Jsme největším světovým výrobcem dřevěné dekorativní kosmetiky a pracujeme výhradně na zakázku jako tzv. "private label výrobce". V současné době je u nás zaměstnáno okolo 500 zaměstnanců.
Naše společnost pravidelně zařazuje mezi tři nejlepší zaměstnavatele jihočeského kraje.

Společnost Schwan Cosmetics CR je globální lídr na trhu dřevěné dekorativní kosmetiky s centrálou v Německu, člen nadnárodního holdingu Schwan-STABILO Cosmetics a významný zaměstnavatel Českokrumlovska. Nyní se můžete stát součástí stabilní a perspektivní firmy, která dodává své výrobky nejznámějším kosmetickým značkám na trhu, jako je např. Avon, Chanel, Gucci, L´Oreal atd.

Náplň práce:

  • obsluha balící linky – krabicové balení
  • čištění balící linky
  • tisk zbytkových etiket
  • práce v systému NAV a Scada
  • úkoly zadané koučem

Co od Vás očekáváme:

  • možnost pracovat ve třísměnném provozu
  • smysl pro týmovou práci
  • dobrý zdravotní stav
  • základní znalost práce na PC
  • nutná znalost češtiny slovem i písmem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • kafetérii (3 000 – 12 000 Kč podle odpracovaných let)
  • věrnostní odměny
  • bohatý bonusový program
  • pravidelné odborné vzdělávání

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

bonus Bor HW Krumlov možnost náplň práce odměny operátor penzijní připojištění plat pojištění práce připojištění příspěvek SOU společnost stabilní stravování vzdělávání zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav znalost životní pojištění CAD člen dané dovolené firmy kouč kov linky náplň národní obsluha odbor odborné PC penzijní PR program součást stav systém trh tým úkol úkoly výroby životní