Kuchař/ka v kantýně

Lokalita Kladno
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro výrobní provoz na Kladně hledáme zkušeného kuchaře či kuchařku do místní kantýny.

Popis pozice:

  • Příprava a vaření teplých i studených jídel
  • Příprava surovin
  • Výdej jídel a servírování
  • Spoluúčast při objednávkách, přebírání a skladování zboží
  • Dodržování HAACP a kritických bodů v teplé kuchyni
  • Udržování dokonalé čistoty
  • Denní směny - 12h - krátky/dlouhý týden

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v oboru kuchař
  • Zkušenosti s teplou i studenou kuchyní
  • Smysl pro pořádek a čistotu
  • Zájem o gastronomii a nové trendy v ní

Nabízíme:

  • Mzda 31.000Kč
  • Osobní ohodnocení 2000Kč
  • Variabilní složka 1000Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenkový paušál/závodní stravování
  • Produkty firmy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stabilní místo v silné, nadnárodní společnosti