Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Servisní technik až 48.000 Kč/m,auto a další benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.000 – 48.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme zvídavého a nápaditého uchazeče se zájmem o elektromechaniku pro významnou mezinárodní společnost na pozici servisního technika elektrických a mechanických zařízení. Zaměstnavatelem je jedna z nejsilnějších firem ve svém oboru, v nabídce je celá řada benefitů. Jedná se o zajímavou a velmi rozmanitou práci. Je třeba také zmínit, že práce je samostatná a v mnoha ohledech svobodná (nestojí vám pořád někdo za zády, jak tomu je v mnoha jiných zaměstnáních). Náplň práce: - servisní činnost ve svěřeném regionu, bez nutnosti přenocování, každý den se tedy vracíte domů - identifikace, diagnostika a odstraňování poruch - kontrolní činnost jako prevence proti poruchám - vedení technické a provozní dokumentace Nabízíme: - velmi motivační mzdu v závislosti na kvalitě práce - mzda se skládá z fixní složky, která je odvislá od zkušeností a je mezi 28 až 33 tisíci, dále osobního ohodnocení a výkonnostní složky a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás vydělávají přes 50 tisíc měsíčně - služební automobil i pro soukromé účely - velmi dobré zacházení - velmi příjemný a přátelský kolektiv - propracovaný systém prémií a odměn - velmi dobré platové podmínky a jistotu stálého příjmu - odborné kurzy a vzdělávaní v oboru - možnost prohlubování dovedností a zkušeností - stravenky, příplatek za dodržování docházky, penzijní pojištní - 5 týdnů dovolené a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů Požadujeme: - zkušenost se servisem středně velkých a velkých elektrických a mechanických zařízení - vyučení v oboru elektro nebo mechanika - vyhlášku 50 (minimálně §6) - řidičský průkaz - zájem o další vzdělávání

Elektromontér

Nutně vás hledají
  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
včerejší
  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Chrášťany, Praha-západ
  • ECOM spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Praha
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
včerejší
  • Liberec
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • 22 932 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Brno
  • Knihovna Jiřího Mahena v Brně,…
  • 4 869 – 7 320 Kč
  • Chodov, Praha
  • TD SYNNEX Czech s.r.o.
Zveřejněno: 5. srpna
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 17 400 Kč

TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., ProJobEU s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., PORR a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., ECOM spol. s r.o., Nielsen CZ s.r.o., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, FILSON s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., 3plus interier s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., XXXLutz, PLAS s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Talentinno s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., CentralWork s.r.o., DoDo Czech s.r.o., FIEGE s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., KLENOTA s.r.o., Barrandov Studio a.s., MIKUPEX TRADE s.r.o., Talentica s.r.o., Novitim s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Avardy s.r.o., TEMEC FACILITY a.s., Advantage Consulting, s.r.o., the italians wine food a.s., Aleš Veselý, Human-Res s.r.o., AllTech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tkadlec / Tkadlena, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Provozní manažer / manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Technik / technička telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pracovník / pracovnice prádelny, Opravář / Opravářka

Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Dejvice, Praha 7 - Troja, Praha 1 - Staré Město, Praha 5 - Hlubočepy, Hostivice, Rudná, okres Praha-západ, Chrášťany, okres Praha-západ, Jinočany, Velvary, Kralupy nad Vltavou, Beroun-Závodí, Beroun, Beroun, Roztoky, okres Praha-západ, Kozomín, Klecany, Postřižín, Králův Dvůr, Úžice, okres Mělník

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ auto automobil benefit benefity Bor činnost den dodržování dokumentace elektro elektromechanik hledám hodnocení IT kurz kurzy Luže mezinárodní mobil Most možnost mzda náplň práce ohodnocení plat podmínky práce příplatek řízení služební služební auto SOU společnost stravenky technik uchazeč vedení výkon vyučení v oboru vzdělávání zaměstnanec zaměstnání zaměstnavatel dokument dovednost dovolené elektrický kolektiv kov motivační náplň národní obor odbor odborné osobní penzijní platové podmínky PR přátelský příjemný region řidič servis systém technické technika výkonnost vyučení zájem zaměstnanecký zkušenost