Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Inženýr/Ka Kvality - Plastařina - Zlín

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 45.000 – 70.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Chcete se podílet na rozvoji dodavatelů, řešit reklamace, audity a interní neshody? Výborně, to jste náš člověk!

Prosperující výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

INŽENÝR/KA KVALITY - PLASTAŘINA - ZLÍN

Náplň práce:

* Budování dodavatelských vztahů
* Řešení interních neshod
* Řešení zákaznických reklamací, audity
* Neustálé zlepšování výrobků a výrobních procesů s cílem redukce neshod a nákladů
* Vzorkování, administrativa

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxi na obdobné pozici
* Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
* Orientaci v normách a systémech pro podporu řízení jakosti (VDA 6.3., IATF...)
* Znalost prostředí plastařiny výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

25 dní dovolené
* Pružnou pracovní dobu
* Příspěvek na stravování (závodní jídelna)
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Příspěvek na volnočasové aktivity
* Mobilní telefon, notebook
* Moderní a příjemné prostředí

* Místo výkonu práce: Zlín

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

administrativa audit audity Bor cíle EU interní inženýr IT kvality místo mobil náplň práce pojištění práce pracovní prostředí příspěvek reklama rozvoj řízení společnost stravování telefon volno výkon vzdělání vzor Zlín znalost životní pojištění anglické cíl díl dovolené jazyk kov místo výkonu práce mobilní náklad náplň penzijní PR proces procesů příjemné systém výrobní vztah závod životní