Procesní inženýr/Vedoucí údržby s pružnou pracovní dobou

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Do Ostravské automotive společnosti hledáme kolegu na kombinovanou pracovní pozici Procesního inženýra/Vedoucího.

Popis pozice:

  • vedení týmu údržbářů (plánování oprav a preventivní údržby)
  • sledování reportů poruchovosti strojů
  • spolupráce při zefektivňování procesů výroby s ostatními odděleními výroby
  • vytváření technologických a pracovních postupů vedoucích k optimalizaci výroby
  • komunikace s dodavateli výrobních strojů a zařízení a dále spolupráce na jejich vývoji pro snadné uvedení do provozu ve společnosti

Profil kandidáta:

  • orientace v technické dokumentaci a v základních procesech výroby (montáž, svařování a obrábění)
  • samostatnost a analytické myšlení
  • zkušenost s vedením je výhodou
  • praxe na obdobné pozici alespoň dva roky
  • základní znalost anglického jazyka
  • schopnost řešit stresové situace
  • středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s mnoholetou tradicí
  • motivační finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní dobu
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • kompenzace nákladů na cestu do zaměstnání
  • zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu
  • plat

V případě zájmu o pracovní pozici kontaktujte: e-mail přes odpovědní formulář

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování