Práce: Fyzioterapeut / ka

lokalita: Karlovy Vary zadavatel: Richmond a.s. Odpovědět na inzerát

Lázeňské sanatorium Richmond Karlovy Vary je zdravotnické zařízení se zahraniční klientelou, které poskytuje léčbu až pro 230 pacientů.

Do našeho kolektivu zdravotníků hledáme fyzioterapeuty.

Náplň práce:

  • reflexní masáže, měkké techniky, individuální a skupinový LTV, aplikace pneumopunktury, elektroterapie, magnetoterapie, laseru a lymfodrenáže

Požadujeme:

  • odpovídající vzdělání, osvědčení k výkonu povolání
  • bezúhonnost
  • samostatnost, spolehlivost, vstřícné vystupování
  • základní jazyková výbava v NJ, RJ, AJ výhodou

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • měsíční a pololetní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost personálního stravování
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí
  • termín nástupu nejlépe ihned

Více informací ve všední dny na tel. čísle: 353 177 531 nebo zašlete strukturovaný životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Karlovy Vary

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Jana Rybačková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist