Obsluha VZV / Operátor skladu - 2 směny

Lokalita Hulín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Hledáme posilu do dvousměnného provozu, s průkazem na VZV nebo se zkušeností.

Popis pozice:

  • chystání materiálu pro potřeby výroby
  • obsluha s VZV, případně jeřáby(rádi zaškolíme)
  • vychystávat zabalené výrobky k expedici
  • pracovat se čtečkou čárových kódů a vést skladovou dokumentaci

Profil kandidáta:

  • praxe s obsluhou skladové manipulačních techniky, vozíků, VZV (jeřáby, rádi zaškolíme)
  • fyzická zdatnost, manipulovat s těžšími břemeny

Nabízíme:

  • za každý odpracovaný den dostanete stravenku
  • půlroční a roční prémie
  • teplý oběd ve firemní jídelně
  • 5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech
  • respirátory, desinfekce a očkování proti chřipce, protože na zdraví našich zaměstnanců nám záleží
  • finanční odměny při životním a pracovním výročí
  • řada dalších benefitů

Máte zájem o tuto nabídku?